. Сьогодні продовжиться революційна сесія Здолбунівської районної ради | Здолбунів City

Сьогодні продовжиться революційна сесія Здолбунівської районної ради

sesiya rayrady 021213 (9)Здолбунівські мітингувальники, прибічники Євромайдану, серед яких і депутати місцевих рад району, найпершими в Рівненській області створили комітет опору диктатурі, депутати райради першими  в області прийняли рішення на підтримку євроінтеграції України, першими на позачерговій сесії поставили питання не лише про відповідальність президента і Кабміну за криваві події на Майдані, а й місцевого керівника адміністрації В.Шуля, який публічно підтримав дії президента.

Сьогодні на сесії очікується заслуховування звіту голови РДА про роботу у 2013 році і питання про недовіру йому. Обидві сторони, депутати-штабісти Євромайдану в районі і В.Шуль, намагатимуться сьогодні стягнути до приміщення, де відбуватиметься сесія, своїх прибічників. Кажуть, що очікується велика кількість бюджетних “кріпаків”. які будуть виголошувати промови на підтримку курсу В.Шуля в районі, а спокій в залі будуть забезпечувати запрошені “тітушки”, оскільки минулого разу ні прокурора, ні начальника міліції на сесії не було.

У будь-якому разі сесія має відбутись, адже просто її зрив нічого не вирішить, тому що це друга частина не закритої минулого разу сесії, і вона все рівно має відбутись. У протилежному випадку депутатів, які не прийдуть на сесію, можна буде зарахувати у таких же прибічників курсу Президента та його представника в районі. Минулого разу прогнозовано на сесію не з’явились представники Партії регіонів.

Початок сесії о 10.00 м.Здолбунів вул.Грушевського, 14

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Андрій Михайлович

  Обізвати державних службовців, які в більшості працюють за мізерну зарплату, “кріпаками” – ХАМСТВО!!! Осі “гідний” рівень Здолбунівсіті

  • Ірина

   Тюююю, ніхто а хто проти того щоб службовці стали бізнесменами- підприемцями, податківці бухгалтерами, звичайні перукари- стилістами….це їх вибір , вони ж самі згодились працювати на мізерну ЗП. Це правда, ВОНИ- кріпаки. А от е не КРІПАКИ, хоча й мають статус службовця. Це ті (повторюсь)- це ПУЗАТІ ДЯДЬКИ в вишиванках. Їм по кайфу такий статус. Під маскою кріпака гребуть під себе скільки влізе. А дякуючи ЗДОЛБУНІСІТІ ми чудово можемо слідкувати за їх вичинами.

   • Андрій Михайлович

    Китайський непотріб продавати на базарі – бізнесмен!!! Покликання людини!!!

    • Ірина

     Якщо у Вашому уявленні бізнес це продаж китайських лахів на базарі……я перепрошую, але без коментарів…..

     • Андрій Михайлович

      Я веду до того, що не всі держслужбовці КРІПАКИ. Велика кількість службовців – гідні, працьовиті люди, працюють на ентузіазмі, не менше за Вас. Ви всіх службовців рівняєте під одну грибінку. Я теж можу сказати що Ви “комерсанти” заробляєте на нас. Вас послухати, то нам непотрібні соцпрацівники, пенсійний фонд, служба неповнолітніх та ін…

     • Ірина

      В нас цього всього немае! Віртуальні фонди, віртуальні соцзабезпечення, смішні та болючі. На превеликий жаль. Кругом біда, бруд, убогість. Старушки з протягнутою рукою Я вже писала колись як йшла в Рівному бічною вуличкою біля базару і плакала в День Незалежності, кидаючи в кружку гроші для сліпої жінки. В той час, коли півсотні метрів далі лунали Гімн Украіни та фейерверки за десятки тисяч гривен…. навіщо ці віртуальні посади? ДЛя кого? Для биків в вишиванках? Чому тут, в Европі табличка в Державні установі – Urżąd przyjazny dla petenta е реальністю! А в нас озлоблені лиця в кабінетах….і відповідь : як платять- так працюемо…

     • Дімончик

      Не повністю з Вами згідний, Ірино. Ви взагалі нічого не знаєте про роботу державної служби. З власного досвіду. Рік тому я усно звертався до відповідної служби по “неблагополучних” сім’ях на рахунок дівчинки Наталки. ЇЇ мати закладала “за комірець” тижнями, ніде не працювала і била дитину. П’ятирічна дівчинка сама бродила по вулицях 12 ночі. На другий день цю “маму” відвідали КРІПАКИ, провели роз’яснювальну роботу, поставили на облік. Справами дівчики КРІПАКИ цікавилися постійно. Згодом “мати” померла, а сироті знайшли сім’ю.

     • Ірина

      Чудово. Чудово що е такі люди як Ви. І чудово що серед дерслужбовців Е ЛЮДИ! Чудово що серед ЛЮДЕЙ Е ТАКІ ЩО МАЮТЬ СЕРЦЕ. Але тут йшла мова про тих що ХОДЯТЬ на РОБОТУ бо…

  • Костя Согін

   Андрій Михайлович, частково з Вами згідний – зараз всі в зведеному стані, тому нам потрібно трішки заспокоїтись (але не розслаблятись), а матеріал завжди можна відредагувати, ПРАВДА?

   • Ірина

    Костя, ПОВІРТЕ МЕНІ, ВОНИ ( службовці) самі себе так називають. КРІПАКАМИ.

    • Костя Согін

     одвічна важкість “все-погано-всього-мало”… Сумно.

  • Все правильно про них сказано. Є у них така “професія” – на роботі сидіти. До речі за наші гроші.

   • Андрій Михайлович

    З Вашого повідомляння, Дмитро, я так зрозумів, що всі державні службовці “сидять” на роботі?
    Цікава позиція у Ірини “всі у бізнесмени!” А допомоги, пенсії та інше людем не потрібно.
    Людина 5 років в інституті навчалася, червоний диплом, державний службовець – обслуговує самотніх пенсіонерів, 1100 грн зарплата – КРІПАК!

 • Здолбунівсіті

  Під висловом “кріпак” мається на увазі людина, яка добровільно виконує дії, які йдуть в розріз із її думками, бажаннями. Мотивуючи це різного роду обмовками психологічно слабкої людини “мене попросили; щоб з роботи не вилетіти; я боюсь; все рівно нічого не зміниться тощо “. Засобами впливу на “кріпаків” є погрози чи інші форми впливу як безпосереднього керівництва бюджетної установи так і вищестоящого.

  • Ірина

   САме так саме так, а в догонку скажу так- це люди які кричать ШЕПОТМ в туалеті за закритими дверями.

   • Андрій Михайлович

    И часто часто в туалетах підслуховуєте, Ірина “Мельниченко”

    • Ірина

     Андрій Михайлович, що за бульверс? Я не Мельниченко. Й ніколи нею не була. Та й прізвище мое Вам ні про що не скаже.

  • Vlasta

   Шановні автори, зазирніть, будь ласка, у словник (…”це пишний яр, а не сумне провалля…” М. Рильський) і подивіться справжнє значення слова “кріпак”! Вже не вперше помічаю, що ви користуєтесь вузькоспеціалізованою термінологією, вживаючи її недоречно. Це не правильно! Ви пишете для громадськості! Будьте добрі, друкуйте грамотні тексти, без подібних помилок, або не робіть цього взагалі! Що ж до людей “психологічно слабких”, то зауважте, що у світі існують й інші точки зору, окрім вашої. Люди мають право на власні судження і не вам їх засуджувати і принижувати публічно! Перш, ніж писати про державну службу – попрацюйте у цій сфері! І, зрештою, усвідомте, що дуже сумнівно виглядає патріот, який не знає власної мови…Читайте більше! Не ганьбіть себе й інших!

 • Здолбунівсіті

  М.Л. Кинг “Принимающий зло без сопротивления становится его пособником”

  • Олексій Козачок

   Воно то так, але філософська категорія “зло” – всього лиш суб’єктивна річ. Так шо для одного зло, для іншого – благо.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама