Сьогодні поновлюються відключення електроенергії на Рівненщині

💡 Сьогодні (понеділок 08.11.22) на Рівненщині відновлюються погодинні відключення електричної енергії відповідно до розпорядження НЕК «Укренерго».
📌 Для вашої зручності оприлюднюю графіки відключень в розрізі тергромад та населених пунктів області – https://bit.ly/3hsEk0I
👉 У випадку зростання навантаження на мережі та необхідністю обмежити потужність, відключення можуть бути застосовані до споживачів з інших населених пунктів.
Також, нагадую:
▪️ у випадку значного перевантаження на мережі можливі аварійні відключення поза графіком. Через це може змінюватися і тривалість відключень.
▪️ відключення наразі не застосовуються до об’єктів критичної інфраструктури й споруд.
Терпіння нам усім. Та перемоги! 🇺🇦 – повідомляє голова РОВА Віталій Коваль
Від ЗС: в графіку Здолбунівська, Здовбицька, Мізоцька громади відсутні, маємо надію бути зі світлом.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети