Сьогодні оголосять імена переможців відбору до проєкту Говерла – Здолбунівська громада серед претендентів

Сьогодні будуть оголошені громади-переможці в т.ч від Рівненщини, котрі братимуть участь у наймасштабнішому проєкті міжнародної технічної допомоги USAID «ГОВЕРЛА»

Здолбунівська міська рада ще до повномасштабного вторгнення почала роботу над заявкою та подала її на участь в проєкті…28 лютого, тому “тримаємо кулачки” та уболіваємо, щоб наша громада перемогла.

Офіційна інформація: 19 липня 2022 року відбудеться пресконференція: «Оголошення 40 громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у Закарпатській, Житомирській, Одеській та Рівненській областях» яку проведуть спільно Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» та Міністерство розвитку громад та територій України.
Проєкт USAID “ГОВЕРЛА” сприяє Уряду України у впровадженні децентралізації шляхом підтримки органів місцевого самоврядування, які повинні стати більш спроможними, підзвітними перед громадянами та такими, які здатні ефективно надавати послуги.
За результатами конкурсного відбору, проведеного Проєктом USAID «ГОВЕРЛА» у Закарпатській, Житомирській, Одеській та Рівненській областях, було відібрано 40 громад, які стануть партнерками Проєкту.
🗓 Дата: 19 липня 2022
🕦 Час: 11:30 – 12:50
📝 Формат заходу: офлайн та онлайн для учасників, онлайн для всіх охочих
🎙 Мова: українська, англійська (синхронний переклад)
Подія буде транслюватися на Facebook-сторінках порталу Децентралізація (https://bit.ly/3o5jRPM) та Українського кризового медіа-центру (https://bit.ly/3OhuBVL), а також на Youtube-каналі Українського кризового медіа-центру українською (https://bit.ly/3c7gpRV) та англійською (https://bit.ly/3PvfoS1) мовами. Запитання до спікерів можна залишати у коментарях під трансляціями.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети