Сьогодні о 15.00 Здолбунівська районна рада планує взяти усю владу на себе

presidia zdolbunivДепутати на засіданні президії погодили більшість пунктів Звернення до жителів району у якому буде пропонуватись:

 • Не визнання Януковича Президентом України на території району
 • Обов’язковість погодження рішень Здолбунівською РДА із Президією Здолбунівської районної ради
 • Президія райради від сьогоднішнього дня має стати єдиним управлінським органом який здійснює в т.ч і економічні функції на території району

В проекті рішення є і інші пункти, зокрема про не перешкоджання страйкам керівниками установ Здолбунівщини, вилучення портретів Януковича з державних установ і т.д.

Для того, щоб революція відбулась і в країні і окремо взятому районі, то має бути злагодженість дій революціонерів і послідовність та повнота у своїх намірах.

От маю запитання до депутатів, які будуть через дві години приймати ці рішення і звернення, чи мають вони відповіді на наступні запитання:

 1. Якщо після ухвалення Звернення працівники Здолбунівської РДА розходяться по домівкам, чи є кадри, готові їх замінити і фактично на безоплатні основі до часу врегулювання формальностей?
 2. Якщо сьогодні увечері та сама прокуратура, яка має підтримати це Звернення на сесії, оскаржить його і подасть в суд, а суд зобов’яже все відмінити, чи відміните ви все чи проігноруєте рішення суду?
 3. Як президія райради, збираючись раз в день увечері планує узгоджувати рішення Здолбунівської РДА, це щоб платіжку відправити треба буде чекати засідання президії, а оперативних питань як таких взагалі тепер не має бути, бо президія лише ввечері засідатиме?
 4. Не визнаючи Януковича, кого визнає райрада? Обласну президію облради, ВРУ, чиї закони і накази готова і буде виконувати і чому б це не прописати в тексті Звернення.
 5. Чи буде легітимізоване дане Звернення рішеннями сесій сільських, селищної та міської рад на Здолбунівщині, що вони визнають верховенство президій райради в районі?
 6. Чи визнають правоохоронні органи право районної ради віддавати накази їм, чи вони і надалі будуть служити міністерствам і відомствам, які очолюють в.о міністрів злочинного режиму і тільки під чесне слово обіцяють що не будуть виконувати злочинних наказів?

Якщо це Звернення не політичний документ на кшталт заяви про наміри, а революційний, то він міг би виглядати так:

 1. Не визнання Януковича
 2. Визнання Народної ради України, області
 3. Формування президії, розсилка листів місцевим громадам для проведення сесій і легітимізації революційних рішень райради щодо прийняття влади на себе
 4. Підписання угоди про координацію дій разом із правоохоронними органами на території району, де вказано, що ці самі органи визнають правомірність дій райради
 5. Формування постійно діючої президії райради, яка узгоджує рішення що продукуються в надрах РДА і випускають їх у світ
 6. Щоденна робота над забезпеченням життєздатності району

Всі решта питань про портрети Януковича, заборону ПР і КПУ, страйки і т.д – це вже може приймати оперативно президія райради, правоохоронці і не вплутувати їх вінегретом до ОСНОВНОГО революційного управлінського повноважного документа. Прийняли – виконали-депутати і громадськість та ЗМІ проконтролювали.

Тоді це буде називатись взяли владу і відповідальність на себе. Звичайно все вище викладене – це лише одна із суб’єктивних думок. А якщо чекати як підуть справи у Києві, Рівному, то можна нічого глобального і не видумувати. Все рівно прокуратура і суд скасують – 100500%. Достатньо політичних акцій по пошуку В.Шуля і звернення в підтримку звернення на підставі звернення…:)

Сесія о 15.00 приходьте, буде цікаво!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети