Сьогодні вдень не працювало телебачення і радіо

Сьогодні днем не працювало телебачення і радіо

Як нам повідомляють постійні читачі сайту і їх знайомі, сьогодні (19.02.2013) приблизно зранку і до 16:00 не працювало телебачення і радіо. Інтернет і мобільний зв’язок працював без збоїв. 

Повідомлення надішли від мешканців Здолбунівського району, а також села Бабин і міста Костопіль. Найближчим часом редакція “Здолбунів CITY” з’ясує причини і обов’язково повідомить, що сталося.

Додано 20.20

Це пов’язано із загальною профілактикою антенних систем та енергоживлення. Директор Київського радіо-телевізійного передавального центру Валер’ян Сидоренко спростовує чутки про те, що канали вимкнули через акції протесту 16 вересня.
“Ця профілактика була спланована не вчора і не сьогодні. І ні в якому разі вона не пов’язана з акцією непокори. Цей графік був затверджений ще в листопаді минулого року.” джерело*Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети