Собачо-людські поневіряння

Цього року вже чотирьох українців розірвали собаки. Останній випадок стався на Харківщині, де пес перекусив шию малюку.

Проте люди вже давно могли прийняти такі правила, які б зробили ці трагедії неможливими. Але українці цього не роблять. Ніяк не зберуться нардепи ухвалити відповідні законодавчі зміни. Ніяк не проявлять свою волю кінологи і волонтери. У результаті – зляться всі: і собаки, і ті, хто їх любить, і ті, хто їх боїться.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Тиждень.

За кордоном уже давно діє і законодавство, і матеріально забезпечують усім необхідним притулки для тварин. А в Польщі навіть на харчування собак виділяють удвічі більше (4,2 тис. грн), ніж в Україні становить розмір пенсії. А ще там влаштовують собакам походи в кіно, аби хтось із відвідувачів забрав тварину з притулку собі.

ВІДЕО:Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети