Смолоскипна хода вулицями Здолбунова

смолоскипна хода (2)29 січня о 18.15 годині розпочалась вже традиційна хода пам’яті героїв Крутянців вулицями міста Здолбунова. Цього року маршрут проходив від автостанції до пам’ятника С.Бандері, а в ході ходи згадувалися не лише подвиг Крутянців але і сучасних героїв України. Доволі гострі кричалки відображали позицію здолбунівчан щодо подій на сході, східних терористичних організацій та псевдоутровень на кшалт новоросії.

ВІДЕО Анюта Шолудько (увага 16+)

Довідково: Бій під Кру́тами — бій, що відбувся 16 (29) січня 1918 року на залізничній станції Крути під селищем Крути та поблизу села Пам’ятне, за 130 кілометрів на північний схід від Києва. Цей бій тривав 5 годин між 4-тисячною більшовицькою армією Михаїла Муравйова та загоном з київських студентів і бійців вільного козацтва, що загалом нараховував близько чотирьох сотень вояків. У перебігу військових дій бій вирішального значення не мав, та у свідомості багатьох особливого значення набув завдяки героїзму української молоді. Особливо вразило сучасників поховання юнаків, які потрапили після бою в полон до більшовиків і у кількості 27 людей були ними страчені. смолоскипна хода (1) смолоскипна хода (3) смолоскипна хода (4) смолоскипна хода (5)

смолоскипна хода (8) смолоскипна хода (10) смолоскипна хода (6) смолоскипна хода (9)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети