Смертельна гра

Останнім часом серед груп в соціальних мережах набирає популярності гра, учасників якої, а це переважно підлітки, схиляють до самогубства.

Гравець, який вступає в групу, має виконати 50 квест-завдань. Із новим гравцем зв’язується адміністратор — «куратор», який і диктує завдання. Усі вони здебільшого травматичного характеру, спрямовані на каліцтво дитини. Про виконання «квесту» необхідно додати фото та відеозвіти. Зокрема, однією із умов гри є вчинення порізів на руках і ногах у вигляді малюнка, символу, слова тощо.

«Найбільш схильними до участі в таких групах є діти віком від 10 до 16 років, –зазначає начальник сектору психологічного забезпечення ГУНП в Рівненській області Зоя Варійчук. – Чому підлітки приєднуються до подібних соціальних груп? Найвагомішою причиною цього є те, що дитина не отримує належного спілкування та довіри від батьків, тому починає шукати спосіб самоствердитися та привернути до себе увагу деінде».

Тож працівники Здолбунівського відділення поліції звертаються до батьків із проханням бути уважними до своїх дітей, більше часу проводити з ними, цікавитися їхніми справами та проблемами. Але водночас не потрібно панікувати, адже це не лише не допоможе, а й нашкодить. Дитина повинна робити свідомий вибір, а жодна заборона не дасть стійкого та продуктивного результату.

«В обов’язковому порядку проводьте перевірку сторінок своїх чад в соціальних мережах, а також груп, в яких вони перебувають, перевіряйте їх дозвілля. Якщо ви побачили, що ваша дитина стала стомленою, замкненою або агресивною, ховає телефон або сторінки в інтернеті, коли ви заходите до кімнати,знайте, це поштовх до активних дій щодо збереження її здоров’я та життя» – зазначає начальник Здолбунівського відділення поліції Сергій Криса.

Якщо ви побачили будь-які зміни у поведінці вашої дитини, негайно звертайтеся до поліції та психологів.

Ярослава Ногачевська, Здолбунівське відділення поліціїВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети