Слово про колегу – поліцейського від Здолбунівського відділення поліції

Дільничний офіцер поліції сектору превенції Здолбунівського відділення поліції Роман Петренко всього лиш півроку служить в поліції, але його наполегливості та жазі до роботи можуть позаздрити правоохоронці з декількарічним стажем роботи.
Ще змалку Роман визначився, який фах обере у майбутньому. Мав на кого рівнятися, адже батько ніс службу в органах внутрішніх справ, нічні чергування якого пам’ятає досі. Щиро пишається ним та цінує його працю. Саме наполегливість у роботі, чесність та добропорядність успадкував син від свого батька — Юрія Валентиновича Петренка, за плечима якого не один десяток відданих років служінню українському народові. Тому зараз, на заслуженому відпочинку, став наставником для Романа, який має у нього чого повчитися.
На сьогодні під контролем молодого дільничного офіцера — Копитківська, Новосілківська та Здовбицька сільські ради. Різні категорії населення проживають на ввіреній дільниці і до кожного необхідно знайти свій підхід, вміти вислухати чужі проблеми та прийти на допомогу. Хоч він іще досить мало пропрацював, але уже встиг зарекомендувати себе у колективі як відповідальний колега, а в мешканців дільниці — завоювати довіру.
«Робота дільничного офіцера поліції — дуже цікава, хоч і складна. Мене радує те, що саме до поліції звертаються мешканці при виникненні будь-яких проблем. Значить нам довіряють! А головне для мене в роботі – це бачити її результат. Тому завжди намагаюсь допомогти людині, навіть незважаючи на те, що вирішення якоїсь проблеми і не відноситься до нашої компетентності», – говорить  Роман Петренко, сповнений сил, наполегливості та оптимізму.
Саме на таких, як він, повинні рівнятися ті, хто щойно приступив до служби та обрав професію поліцейського за покликом душі та серця.

Ярослава Ногачевська, Здолбунівське відділення поліціїВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети