Слід за парком здовбичани беруться впорядкувати і стадіон

Шановні друзі (переважно здовбичани). Напевно ви пам’ятаєте як ми розпочинали будувати сільський парк? Не так давно. Трохи більше року пройшло з того часу як була озвучена ініціатива небайдужих людей. А сьогодні ми маємо досить пристойне місце для відпочинку. І це є нашою з вами заслугою. Хоча там ще роботи і роботи.

Тому що це такий творчий процес який практично безкінечний. Але я особисто розглядаю парк в тісному симбіозі з сільським стадіоном. Власне для мене парк це гарний і впорядкований вхід до стадіону. Я рахую що варто вже громаді взятися і за стадіон. А як ви думаєте?

Сьогодні запрошую до обговорення всіх кому це цікаво. Сучасне життя так нас порозкидало, що зараз найліпше це робити в мережах. По своїй теперішній роботі я маю можливість ознайомитися і вивчити велику кількість стадіонів та майданчиків. Вони всі різні – є дорогі, але є й малобюжетні. З усього різноманіття хочу вибрати для нас найоптимальніше і доступне.

Тобто, на мою думку, мають бути елементарні речі: огородження, місця для глядачів, роздягальні. А в ідеалі такі необхідні речі як освітлення та стаціонарний полив трави.
Отож долучайтеся. Є людина яка погодилася зробити проект стадіону. Безкоштовно. Бо здовбичанин. Всі толкові пропозиції будуть враховані при проектуванні. Добрий проект не може бути швидким. Але я думаю що десь до зими ми зможемо його представити громаді.
Ну і на завершення кілька фоток як може виглядати елементи сільського стадіону.

Олег ПанасюкВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети