Скорочення в Здолбунівській РДА 3.0

Здається у в.о голови РДА таки є план дій щодо ситуації із масовим попередженням людей про можливе вивільнення, яке ініційоване по вертикалі Київ-Рівне-Здолбунів. Нові ввідні, нові постанови, нові розпорядження приймаються у відповідь на зміни, що відбуваються по цій же вертикалі.

Для деяких фахівців, таких як ITшник це взагалі привід задуматися чи хоче людина продовжувати таку свою зайнятість у подібній структурі, для інших – спосіб, моживість перейти до споріднених структур чи структурних підрозділів або і на підвищення, а хтось справді опиниться перед глобальнішим питанням що робити взавтра.

Тому, озвучені міністеркою А.Бабак терміни до лютого 2020 завершення періоду добровільного об’єднання громад, цілком добрий орієнтир, щоб сприйти такому об’єднанню на Здолбунівщині і претендувати на свою роль у штатному розписі ОТГ.

В будь-якому випадку, людяність у таких складних процесах як вивільнення ніхто не відміняв. Тому індивідуальні розмови, пропозиції, спільний пошук найкращого для людини і влади застосування знань і вмінь спеціаліста триває.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети