Скорочення в Здолбунівській РДА 2.0

З моменту першої публікації про скорочення, масове скорочення у Здолбунівській РДА минуло три тижні. За цей час область не затвердила здолбунівський варіант скорочення, зявилися додаткові ставки, тому варіант розпорядження “переграли”. Вже з’явився знову секретар керівника на 0,5 ставки, цікаво хто це (ця)сміливець, що готовий буде служити державі за ці кошти. Хіба що візьмуть “позичать” з іншого відділу, Де ніколи такої посади не було: секретаря керівника відділу фінансово-матеріального забезпечення апарату Здолбунівської районної державної адміністрації, тут теж є 0,5 ставки.

Знищений інформаційно-організаційний напрямок. відтепер ньюзмейкером номер 1 від районної влади буде районна рада і персонально Олег Дацюк, присуність якого в інформаційному полі значно зросла. Що це? Гра в піддавки від адміністрації перед виборами в ОТГ? Хоча справді зі столиці є рекомендації щодо скорочення такого напрямку, держава напевне вважає, що більше нічого не потрібно нікому повідомляти по те що робить державна виконавча влада в районі. Сайт ще трохи попрацює, а потім будуть шукати і просити “компютерщика”, бо єдиного наявного в штаті теж скорочують.

Проте справді в.о голови РДА спілкується із претендентами на скорочення і пропонує варіанти працевлаштування, справді в РДА відбувся семінар від служби зайнятості. Ось тільки скоротити всіх до 1 січня не встигнуть, 2 місяці з дня ознайомлення з розпорядженням і повідомленням про можливе вивільнення – це вже лютий буде і саме головне, обіцяних Гончаруком коштів на всі виплати, які є обовязковими при звільненні в бюджеті немає. немає виплат – немає звільнення. тож працюємо далі. як цю ситуацію оцінюють екс-голова РДА і той, кого він привів в ту РДА у сюжеті UA: Рівне

Розпорядження про новий штат за посиланням: https://zdolbun.gov.ua/rozporyadzhennya-vid-26-lystopada-2019-roku-55-k/

Додаток нижче:

Завантажити (DOC, 44KB)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети