Складна ситуація з гральним бізнесом

гральний бізнесПротидія зайняттю гральними бізнесом є одним із пріоритетним напрямків роботи боротьби зі злочинністю. Осторонь цієї проблеми не стоять і здолбунівські правоохоронці.
Проведений аналіз свідчить про те, що на теренах Рівненської області криміногенна ситуація у сфері грального бізнесу залишається складною. Продовжують функціонувати мережі з надання послуг у даній сфері як відкритого типу з вільним доступом (ігрові зали, покерні клуби тощо), так і в завуальованому вигляді.
На громадян, які порушують законодавство у сфері грального бізнесу, чекатиме відповідальність. За такі вчинки передбачено покарання у вигляді штрафу від 10 тисяч до 40 тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.
Керівництво Здолбунівського відділення поліції звертається до жителів міста та району з проханням надавати відомості щодо функціонування незаконного грального бізнесу та повідомляти за телефонами 102 або 2-23-25. Пам’ятайте, об’єкти грального бізнесу – це місця з підвищеною криміногенною ситуацією, заклади розповсюдження та вживання наркотичних засобів і спиртних напоїв, що призводить до зростання соціальної наруги.

Оксана Петренчук, Здолбунівське ВПВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети