Скільки чоловіків у нотаріуса?

 02 вересня Україна святкувала День нотаріату. А оскільки у нашому законному повсякденні без нотаріуса нікуди, тому ми і прийшли цього разу знайомитись із Аллою Чайковською – приватним нотаріусом, яка працює у нотаріальній конторі по вул. Грушевського.

–         Доброго дня, пані Алло, як сьогодні живеться і працюється нотаріусам?

–         Доброго дня. Працюємо з ранку до вечора: справ багато, люди приходять консультуватися, за юридичною допомогою і просто спитати, куди їм іти, наприклад, щоб розірвати шлюб. Буває і таке, але допомагаємо усім, перенаправляємо до потрібних інстанцій.

–         Де Ви народилися, вчилися? Ким мріяли стати у дитинстві?

–         Народилася  і живу дотепер у Здовбиці, тут і навчалася у школі. Змалку хотіла бути суддею, потім юристом – хотіла, щоб завжди перемагала справедливість. Батьки мене у моєму виборі підтримували, тому після школи пішла навчатися до Чернігівського юридичного технікуму, а згодом закінчила Київський університет за спеціальністю «юрист». Стажуватися прийшла у Здолбунівський районний суд. А коли з’явилося місце у нотаріальній конторі – пішла туди консультантом. А з часом стала нотаріусом.

–         Нотаріус – цікава професія? З багатьма труднощами стикаєтесь?

–         Ця професія буде цікава тим, кому подобається спілкуватися з людьми. А труднощі… Завжди важко працювати з архівами, оскільки ця ділянка роботи поки що не зовсім врегульована. Крім того, вимоги до професії з кожним роком зростають, збільшується кількість функцій: перевірка сплати податків, а з наступного року нотаріус буде займатися реєстрацією речових прав на нерухоме майно.

–         Чи бували непорозуміння з клієнтами?

–         Намагаємось уникати конфліктних ситуацій, але був випадок, наприклад, коли документ потрібно було перекласти з української на російську. Переклали, але підпис під документом, ким було зроблено документ, за усіма приписами був написаний українською мовою.  Коли клієнт з ним прийшов до російських чиновників – йому вказали, що цей запис теж повинен бути перекладений. Приїхавши в Україну, пан не полінувався зайти до нас і висловити з цього приводу претензії.

–         А кумедні ситуації?

–         Буває й таке. Один з клієнтів, щоб обминути чергу, назвався моїм чоловіком і зайшов у кабінет. Через декілька хвилин у контору заходить вже мій законний чоловік і коли, намагаючись зайти у кабінет, говорить, що він мій чоловік, у черги виникло закономірне питання: скільки ж у мене тих чоловіків?

–         А як сім’я ставиться до Вашої роботи? Адже буває, мабуть, що й затримуєтесь?

–         Чоловік мій теж юрист, тому ставиться з розумінням. Є два сини, вчаться зараз у школі. Старший – у восьмому класі, але про професію ще не задумується. Знає одне, що професію буде обирати таку, яка б добре оплачувалась.

–         Часто відпочиваєте усією сім’єю?

–         Кожного року намагаємось з’їздити на море. А так, любимо вибиратися на природу: у ліс, на Голубі озера. Обов’язково з друзями.

–         Крім роботи, є ще якісь захоплення?

–         Люблю музику, співати. Читати люблю ще зі школи. Але найбільше захоплююся спортом , правда у якості вболівальника. Футбол, біатлон – це мої спортивні захоплення.

–         Незабаром День міста. Що побажаєте його мешканцям напередодні свята?

–         Щоб у родинах процвітали мир та злагода. Щоб усі бережливо ставилися до того, що маємо. Цінували та гордилися нашим містом, адже ми його мешканці.

–         Що ж вітаємо вас із професійним святом. Бажаємо успіхів. Дякуємо за зустріч. До побачення.

Світлана Боярська Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети