. Скеруйте танцювальну енергію дітвори у правильне русло | Здолбунів City

Скеруйте танцювальну енергію дітвори у правильне русло

Ваша дітвора обожнює танцювати? Тоді скеруйте її енергію у правильне русло! Студія танцю StarStep запрошує дітей від 3х років на заняття.
dity-halij

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Disqus

  Вже смішно від переповнення міста тими співами та танцями а може трагічно а не смішно коли майже усі гуртки будинку дітей, будинку культури, музичної школи перенаповнені хорами, співами та танцями. Певно дуже співоче та танцівне місто але треба не забувати що є пласт дітей які тягнулись би до механіки, інженеріі, фізики та математики, програмування або геоприродничих наук чи просто механика машин. Де у нас такі напрямки? а нема бо куди не плюнь чи не приведи дитину, тобі пхають танці. Буде так, половина дітей танцюристи-хористи а друга хто не танцює, бовдури. Так кілька гуртків ще не перебудованих з совдепівських часів де нема сучасного перенеправлення та інструменту ще є по типу радіотехнічний чи моделювання але вони скорше антикварні ті гуртки ніж сучасні що рухаються напрямком майбутьного які є у Рівному та інших містах де є навіть малі дитячі академії наук. Рахую наше місто недорозвинутим у плані наукоємності та наукопрагнень дітей та черезмірно співочо-танцівним. Це катастрофа.

  • Alex

   Дуже некоректно порівнювати Здолбунів з Рівним та іншими обласними центрами з населенням 100 000 +
   Це всерівно, що порівняти Рівне зі Львовом чи Києвом – небо і земля. Ви порівнюйте з Острогом, Корцем, Костополем, Дубно, Радивиловом і тд і тп. Так, у місті бракує гуртків математичного спрямування, але ще кілька років тому малечу взагалі не було куди подіти, бо толком не було навіть тих “танцюристів-хористів”, як ви кажете.

   • Disqus

    Танцюристів було в достатку завжди ще з часів мого дитинства, але приділяли увагу іншим напрямкам при совітах дуже потужно. Один радіотехнічний чого був вартий який зараз не оновився на нові напрямки та загнувся. Зараз у нас нема нічого технічного та наукоємкого і це катастрофа коли місто не приділяє увагу мізкам. Здолбунів в порівнянні з Костополем наприклад набагато самодостатьніше місто щоби знайти можливості для його розвитку не тільки в культурно-гуманітарній сфері але й науково технічній. Організувавши гурток наприклад автолюбителів як то було у нас с картингами колись можна добру половину дітей забрати з підворотень де смокчуть пиво та курять але ненавидять танці, та дати потужний поштовх майбутнім інженерам та майстрам автомобілів знайти себе. А місту потрібних майстрів та спеців на новозбудовані підприємства. Вкладати треба у майбутньє а воно не тільки с танцьорів та співунів складається.

  • У нас є така “Здолбунівська районна станція юних техніків” http://zdolbsut.at.ua/

   • Disqus

    Я не знаю наскільки вона дієва та станція бо кілька разів заходив то чув там же що дуже рідко збираються гуртки та що нема бази матеріалів для занять. Може вже є але от наприклад фіз-мат, програмування, хімія чи біологія яка не цікава у школі тому що программа недолуга на гуртках могла би дітям відкрити ширше потяг до цих наук. Чим так важко створити гурток хімії наприклад, цікаво подати матеріал і ми побачимо добрий результат, чи астрономії хіба не цікаво чи не важливо. Треба міняти систему освіти як шкільної так і позашкільної.

    • Юрій Федорук

     Гуртки у ЗРСЮТ працюють постійно, згідно розкладу. Матеріальна база не найкраща, але матеріалів та інструментів для належного проведення занять є достатньо. Звісно, що супер сучасними станками та обладнанням (3д принтерів, ЧПУ, потужною оргтехнікою та ін.) не забезпечені, проте це не заважає вихованцям здобувати перемоги у конкурсах та змаганнях різних рівнів, від обласних до всеукраїнських. Для прикладу у приміщенні на вул. Яворницького 26, цьогоріч, завершена побудова траси гуртка автотрасового моделювання, яка є найдовшою в області і однією з найбільших в Україні. У 2017 році на базі ЗСЮТ будуть проводитись обласні змагання з трасового моделювання, які протягом 30 років відбувалися у м.Рівне. Прикладів ще можна навести декілька, але краще їх побачити. Запрошуємо особисто Вас, дітей та всіх бажаючих на екскурсію та на заняття у різноманітних гуртках нашого закладу.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама