Сіра здолбунівська весна

Сіра весна – це не лише колір, а й настрій. Кажуть в Здолбунові міським головою оголошено місячник благоустрою і знову будуть білити бордюри. Чи обійдеться на цей раз вапном чи знову буде відпрацьований мазут, побачимо і почуємо з уст мешканців зовсім скоро. А поки додаються вглиб ями, додаються всюди, але, здається найбільші там, де їздять зерновози. От спитав би хто у мера чи був він хоч раз на тих підприємствах, чи може що розказати здолбунівчанам, яка ще користь від них окрім десятка працюючих і розбитих доріг, кольорового снігу. Скільки податків платять, скільки здолбунівчан працює, де зареєстровані, чому немає соціальної угоди про співпрацю із містом, побув би на зважуваннях зерновозів, щоб бути певним що дороги міста не від цього розбиваються, спитав би чи є дозвіл на початок робіт там де вже і прапор вивісили замість квітки.

А в тих ямах вже втопитися можна не те що колеса повивертати.

А ось це нещодавно відремонтована вулиця із новим асфальтом. Просто цікаво. І не тільки на цій вулиці. Оці відгороджені шинами ділянки, висаджені кущі, насипані будматеріали – це все робиться на приватній території чи міській. Огородик замість тротуарчику і скарга до міської ради встановити “лежачого поліцейського”, бо по вулиці швидко машини їздять, а дітям немає де ходити? Може пора заводити в міській раді справжнього ІНСПЕКТОРА з благоустрою, як це роблять у нормальних ОТГ і вуличка за вуличкою повертати правила і норми до ладу, замість “тут споконвіку росло це”.

А це центральна площа – автовокзальна станція Здолбунова, теж чекає святково  Великодня. Правильні дозволи, правильні установи, правильна чистота. І поки європейці виходять на марші за екологічні питання, збереження океанів, льодовиків, тварин, ми героїчно намагаємось уявити, що необгороджена недобудова то само собою нормально, а її перетворення у смітник – це просто низька культура мешканців. Звісно ні поліцію ні відповідальних за благоустрій це не торкається, бо ж люди такі.

А це ремонт стадіону – давно очікувана і важлива річ. Хто знає із мешканців як має він виглядати після ремонту? Хто контролює скільки того бетону туди залито і на скільки затверджена кошторисна вартість і ціна тендеру буде потім переглядатися? Будемо вангувати? Всі попередні наші прогнози справджувалися на 100%, нажаль. Для міста і міських грошей.

Сіра весна у Здолбунові, чи то Здолб..ві, бо навіть буквам вже соромно за місто та його людей.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети