“Сімейні перегони” у Здолбунові

Попри всі складнощі теперішнього життя жителі Рівненщини демонструють бажання займатися фізичною культурою і спортом, вести здоровий спосіб життя. Своє прагнення зробити це невід’ємною складовою родинних стосунків вони засвідчили активною участю в обласній спортивно-масовій грі «Сімейні перегони». За задумом організаторів VI сезон гри має базуватися на участі у ній насамперед сімей, які є членами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Тому він дістав назву «Сімейні перегони. ОСББ». Проте, учасниками гри можуть стати не лише члени ОСББ, а й всі охочі жителі краю, які сформують сімейну спортивну команду, що відповідатиме вимогам її правил. Перший тур обласної спортивної гри «Сімейні перегони. ОСББ» вже вийшов на фінішну пряму. У неділю, 15 листопада, у Здолбунові пройшов один із заключних етапів змагань.
Сімейні перегони2
Їх учасниками стали переможці попередніх етапів. Вони змагалися у спеціально підготовлених естафетах та конкурсах з використанням спортивних обручів, скакалок, м’ячів. Організатори розробили спортивну програму так, що вона була цікавою для дорослих і дітей, сприяла згуртуванню сімей і органічно поєднувала елементи змагань та розваг водночас.
У Здолбунові перемогу здобула збірна команда місцевих жителів, яку утворили сім’ї Буцьких та Орлових. На 2 секунди з врахуванням штрафних балів за 5 конкурсів вони випередили команду Острога. Без сліз не обійшлося, причому в команді переможця змагань.
Команда зі Здолбунова та із Сарн стали першими учасниками суперфіналу «Сімейних перегонів. ОСББ». Ще один його учасник визначиться за результатами змагань у третій зональній групі, які відбудуться 29 листопада у Рівному.
Переможці та призери першого туру «Сімейних перегонів. ОСББ» нагороджені кубками, дипломами та медалями комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.
Сімейні перегони

Сімейні перегони1

Сімейні перегони3Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети