Сільський голова пояснив ситуацію щодо новорічних подарунків

Це відповідь-коментар, яку сільський голова просить розмістити на ЗС, оскільки сам не зареєстрований у ФБ і не може прийняти участь у дискусії (реєструйтесь п.Володимире, там не складно)

Шановна пані Ірино Янчук! Хочу дати пояснення щодо Вашого запитання «За якими незрозумілими списками виділялись новорічні подарунки для дітей с.Дермань Друга”.

Тут нічого незрозумілого немає.

Отже, давайте за порядком. Отримавши довіру виборців свого рідного села, я поставив перед собою ціль – брати активну участь у розбудові населеного пункту.

Щодо новорічних подарунків, найболючішого для Вас питання, я зобов’язав себе першочергово забезпечувати ними певні категорії жителів села Дермань Друга, а саме: всіх дітей дошкільного віку,  які фактично проживають в населеному пункті, дітей-інвалідів та одиноких людей похилого віку, які обслуговуються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Повірте, що люди цієї категорії може і не мають змоги купити собі оту цукерку, витрачаючи свої пенсії на медикаменти. Запевняю, що уже третій рік поспіль немає жодної людини з вищевказаних категорій, що не отримала новорічного подарунка.

Я хочу подякувати керівникам агрокомпаній, які тісно співпрацюють з Дерманською Другою сільською радою: Воленюку Леоніду Антоновичу, Андріюку Олександру Мусійовичу, Середюку Станіславу Олександровичу, Пасічнику Володимиру Михайловичу. Вони кожного року виявляють розуміння та забезпечують потреби нашого села подарунками.

Не в одних подарунках полягає допомога цих компаній. Вони беруть активну участь у ремонті місцевих доріг та розбудові інфраструктури населеного пункту.

Зважаючи на вищезгадане,  з моєї сторони було б нахабством просити по декілька подарунків для кожної дитини, як це  пропонують коментатори у Вашій переписці.

Давайте повернемося до дитячого свята, яке проводилося в сільському клубі для дошкільнят 10 січня 2018 року. Ви згадуєте про сльози діток, які були розчаровані, не отримавши подарунок. Це є вигадкою, тому що я спілкувався з мамами діток, які брали участь у дитячому ранку,  та сільським завклубом, і вони Вашу інформацію не підтвердили.

Сльози були в єдиної дівчинки, яка не хотіла розповідати віршик, а мама її змушувала. Щодо подарунків для діток,  які не входять у вищезгадані категорії,але брали участь у святкуванні Нового року на так званій сільській ялинці. З бюджету сільської ради для них були виділені кошти на придбання подарунків, і всі дітки, які перебували на святі, отримали ласощі. Пані Ірино, скажіть, як Ви можете оцінювати ситуацію, коли Вас і близько не було на новорічному святі 10 січня?

Ви наголошуєте на тому, що є такою ж жителькою села Дермань Друга, як всі мешканці, які проживають у Дермані, лише тому що Ви зареєстровані в селі, а проживаєте за межами населеного пункту. Дивлячись на слова переписки в Фейсбуці, що Ви ніколи не приймаєте участі у виборах сільських голів, можна зробити висновки, що Вас не цікавить життя села, а лише подарунки, які виділяються на Новий рік. Доводжу до Вашого відома, що діти, які зареєстровані в с.Дермань Друга, але фактично проживають за межами населеного пункту, ніколи не входили в категорію дітей, яким були заплановані подарунки, оскільки вони проживають у далековіддалених містах: Здолбунові, Рівному, Києві, Львові –  і тому неможливо кожному доставити подарунок. А починати їх ділити, кому отримувати а кому ні, так як Ви писали, буде несправедливо, тому що вони всі мають однакову причетність до села.

Хочу звернути увагу на коментар Ілони Мороз. П.Ілоно, Ви пишете, що Ваша дитина також ходить в дитячий садочок в с.Дермань Друга, хоча Ви жителька с.Дермань Перша, і вона не отримала подарунок. Визнайте, що це неправда. Так, вона отримала подарунок не від компанії «Автоленд», тому що подарунки від цього спонсора були завезені в той день, коли проводився дитячий захід, практично на початок свята. Оскільки я ще не знав, чи ті подарунки потраплять на свято, то в садочку роздавали подарунки, які були завезені заздалегідь, і такий подарунок отримала і Ваша дитина. Я не можу зрозуміти, в чому різниця, який подарунок отримала чия дитина? Можливо, Ви хотіли два подарунки? То я вважаю, це було б несправедливо: комусь два, а комусь нічого, так як кожна агрокомпанія обробляє землі не лише тих дітей, які ходять у дитячий садочок, а і тих жителів села, чиїх дітей не має в списку дошкільного навчального закладу.

Можливо я помиляюсь, тому що ідеалів немає, але в такому випадку можна було підійти та віч-на-віч вияснити ситуацію, і тоді б все стало на свої місця, але ніхто з вас цього не зробив. Я би і не знав про цю переписку у Фейсбуці, тому що незареєстрований в цій мережі. Але до мене посипались дзвінки небайдужих до нашого села людей, які із здивуванням запитували: “Скажи, що твориться?», «Я не можу повірити у це, знаючи тебе не один рік”.

Пані Ірино, Ви мене звинувачуєте в тому, що я не був на робочому місці в день проведення новорічного свята. Хочу Вас повідомити, що робоче місце сільського голови не лише крісло за столом в приміщенні сільської ради, а також вся територія, яка відноситься до цієї ради. Зрозумійте, якщо ми будемо просиджувати кожен день у тому кріслі, не цікавившись проблемами села, то багато не набудуємо.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети