Сільський голова Бущі, що на Здолбунівщині, через сесію виділяв кошти своїй…дружині-підприємцю

Органами прокуратури Рівненської області забезпечено участь у розгляді судами протоколів про вчинення адміністративного корупційного правопорушення посадовими особами органів місцевого самоврядування та державної виконавчої влади.

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області 

Так, голова однієї із сільських рад у Здолбунівському районі порушив вимоги Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та не доповів на сесії сільради про наявність конфлікту інтересів під час прийняття розпорядження про виділення з сільського бюджету коштів на закупівлю продуктів харчування для культурно-дозвільного комплексу у підприємця, яка є його дружиною.busha

Постановою Здолбунівського районного суду посадовця органу місцевого самоврядування визнано винним у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ст.172-7 КУпАП (порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів) та оштрафовано.

Як уточнили нам у Здолбунівській районній прокуратурі, справа стосувалась Бущанського сільського голови.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети