Сільські ради Здолбунівщини презентують результати своєї роботи

З 21 лютого почались публічні презентації результатів  роботи над стратегіями розвитку своїх населених пунктів. Як ви пам’ятаєте, ще з літа тривала ця робота, яка зазнала зі сторони «ЗЕОНу» нищівної критики. І ось випала нагода бути присутніми на заході, на якому, за словами голови районної ради В.Тимощука, будуть представлені документи, які врахували зауваження в т.ч. і висловлені «ЗЕОНом».

Відповідно до Розкладу публічних презентацій  стратегій сталого розвитку населених пунктів  Здолбунівщини:

21 лютого – Білашів, Богдашів, Будераж, Буща, Дермань-1

22 лютого – Дермань-2, Копитків, Миротин, Мала Мощаниця

25 лютого – Мізоч, Глинськ, Здовбиця

26 лютого – Нова Мощаниця, Новосілки, Півче, П’ятигори

27 лютого – Стара Мощаниця, Ступно, Уїздці, Урвенна

Першими стартували в алфавітному порядку «Б»-ради і Дермань-1.

З певних причин на захід добрались лише представники Богдашева, Бущі і Дерманя. Серед тих, хто був у кімнаті депутата і мав змогу чути ці презентації, були голова райради В.Тимощук та його заступник, заступник голови РДА, начальник центру зайнятості, працівники РДА і ради, помічник нардепа п. Ніна Путіліна, я (Микола Орлов) як керівник аналітичної НГО та… жодного депутата районної ради, хоч всі були запрошені головою ради, адже напередодні відбулась сесія.

Стартове слово отримали богдашівці. Презентувала роботу секретар сільської ради п.Ірина. Це було старанне декламування написаного. В цей час на екрані (мультимедіа) були ті ж самі сторінки тексту. Щоправда зміни були в самому документі і космічних планів та податкових пільг я там вже не бачив. Довго і старанно, проте неефективно і неефектно – так би я охарактеризував цей спіч. Хоч Яків Романович Мельник всіляко і підтримував виступаючу і неодноразово наголошував, що справа нова і всі вчаться це робити, але маю на те свою думку.

Бущанський сільський голова вирішив побити всі рекорди випробовування терпіння присутніх. 14 сторінок детального плану подолання всіх вселенських проблем села від заміни вікон до інвестиційної політики в селіJ  До речі, щоб привернути увагу інвесторів у Бущі планують розробити буклет з… мальовничими куточками села. Буща, на такі плани вам і бюджету країни не вистачить.

Дермань -1. Я радий, що почув цей виступ. Сільська голова п.Андрощук Л. підійшла до справи  відповідально. Впевнено і без суфлерів презентувала своє село, зробила презентацію, в 4 сторінки вклала весь план реалізації задумів. Загалом це сподобалось усім. Це не ідеальне розкриття стратегії, але це презентація з любов’ю до свого села і з оптимізмом до своєї громади. Пані Любо, браво.

Хочеться відмітити конструктивну роль присутніх, які своїм обговоренням давали слушні, а іноді дуже оригінальні ідеї для виступаючих. Це і Тимощук В. , Мельник Я., Ничипорук В., Бабич С., та інші. Сподіваємось інші презентації будуть ще насиченіші і з родзинками.

Микола ОрловВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети