Шукають журналістів для поїздки на Донбас

Громадська організація “Телекритика” шукає 40 регіональних журналістів, які готові поїхати у відрядження на Донбас і підготувати звідти матеріали для своїх ЗМІ.

Витрати на поїдку та вартість страхового полісу учасникам відшкодує ГО “Телекритика”.

Перед відрядженням вони пройдуть навчання – щодо безпеки і особливостей роботи у зоні конфлікту, уникнення мови ворожнечі та стереотипів при висвітленні ситуації на Донбасі.

Під час відрядження журналістів буде супроводжувати координатор проекту, військовий кореспондент Інна Золотухіна, яка добре знайома зі специфікою роботи в регіоні, має контакти з місцевою владою, військовими, активістами, волонтерами.

Журналістів для участі у проекті буде відібрано на конкурсній основі: 16 телевізійників (вісім пар “журналіст + оператор”) та 24 представники друкованих і онлайн-видань. Кожен з них здійснить одну робочу поїздку на Донбас.

Щоб подати заявку на участь, слід до 20 березня заповнити анкету.

Детальніше про умови участі та проект – тут http://www.telekritika.ua/profesija/2015-03-05/104544


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети