Шукають партнерів

Як почати розумно споживати енергію? Як економити на енергоносіях?  Чи реально в Україні запровадити сталий енергетичний розвиток громад? Як це зробити? З чого почати? Відповіді на ці питання знають у Національному екологічному центрі (НЕЦУ) (necu.org.ua/), який наразі шукає партнерів у Хмельницькій та Рівненській областях для спільної роботи у цьому напрямку.

Для цього НЕЦУ запрошує до співпраці громадські організації, ініціативні групи та активістів громад Хмельниччини та Рівненщини, які зацікавлені реалізовувати заходи зі сталого енергетичного розвитку громад, енергоефективності та енергозбереження, охорони довкілля.

НЕЦУ пропонує партнерам інформаційну, методологічну, організаційну підтримку, а також участь у тренінгах та навчальних заходах.

Загалом спільна реалізація проекту сприятиме:

  • Підвищенню ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів.
  • Зменшенню залежності України від постачання електроенергії з Росії.
  • Зниженню навантаження на довкілля.
  • Інноваційному розвитку громад.
  • Створенню «зелених» робочих міст.
  • Підвищенню прозорості місцевої влади та контролю за діяльністю влади з боку громад.

Якщо Ви член громадської організації , активний громадянин Хмельницької та Рівненської областей або ж представник місцевої влади й зацікавилися можливістю співпраці з НЕЦУ й маєте запитання щодо проекту з розвитку громад, Ви завжди можете звернутися написавши листа на електрону адресу volunteering@necu.org.ua, позначивши його «Партнерство» у темі листа.

Щоб стати партнером НЕЦУ, заповніть до 28 лютого 2015 року онлайн-анкету, у якій вкажіть чому вам цікава дана співпраця.  Анкета.

Організації/ініціативні групи/місцеві активісти, які пройдуть етап відбору, будуть повідомлені про це не пізніше 7 березня 2015 року.

Контакти

 volunteering@necu.org.ua


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети