Шукають координатора-антикорупціонера по Рівненській області

можливостіГО «Інститут аналітики та адвокації» спільно з МФ «Відродження» оголошує конкурс на посаду регіонального координатора у Рівненській області в рамках проекту, направленого на адвокацію протидії проявам корупції.

Регіональний координатор буде працювати у напрямку адвокації протидії неформальним платежам у закладах охорони здоров’я. Зокрема, в його обов’язки буде входити координація та реалізація адвокаційної діяльності, проведення прес-конференцій, ведення діалогу з представниками органів державної влади та місцевого самоврядування, розробка локальних НПА. Усі необхідні методики та інструменти регіональному координатору надасть ГО «Інститут аналітики та адвокації».

Заявник у жодному разі не може бути представником будь-якої політичної сили або використовувати даний проект у політичних інтересах. Крім того, бажано, щоб заявник розумівся на соціальній та антикорупційній тематиці, наприклад, належав до правозахисної чи волонтерської організації, тощо.

Резюме та супровідні листи надсилайте до 10:00 15 червня на електронну адресу iaa.ukraine@gmail.com з позначкою «Регіональний координатор (Рівне)».Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети