Шукали шляхи захисту

З метою попередження вчинення відносно осіб похилого віку протиправних дій, зокрема і шахрайських, в приміщенні Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування 19 лютого відбулася відповідна семінар-нарада.

У її проведенні взяли участь директор даного територіального центру Анатолій Ліщинський, начальник управління соціального захисту населення Здолбунівської РДА Микола Бортник, заступник начальника Здолбунівського відділення поліції Віталій Самков та соціальні робітники.

В ході наради висвітлено основні види вчинення правопорушень відносно осіб похилого віку та вироблено алгоритм спільних дій щодо їх запобігання.

Здолбунівське відділення поліціїВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети