Шукали обдаровану молодь

У навчально-науковому інституті автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки Національного університету водного господарства та природокористування провели обласний конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій.

Як повідомляє РВ, у заході взяли участь понад 30 учасників із 12 районів та міст області. Метою проведення конкурсу є виявлення та підтримка обдарованої молоді, стимулювання інтересу дітей до поглибленого вивчення інформаційних Технологій, поширення і впровадження сучасних прийомів і методів навчання в навчально-виховний процес гуртків інформаційно-технічного профілю; активізація різноманітних форм позакласної та позашкільної роботи з учнями, спрямованих на інтелектуальний і духовний розвиток дітей.
Конкурс проводився у трьох номінаціях: «офіс-менеджмент», «веб-дизайн» і «програмування». Уасники виконували контрольне завдання, яке тривало три години, та захищали домашні роботи.
обдарована молодь
Всі учасники конкурсу показали високий рівень знань та практичних навичок роботи з комп’ютерними програмами. Переможці в особистому заліку отримали дипломи Рівненського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді»..

Переможцями в командному заліку стали:
Костопільський центр технічної творчості та комп’ютерних технологій — І місце;
Рівненський природничо-математичний ліцей «Елітар» — ІІ місце;
Здолбунівський район — ІІІ місце.
обдарована молодь1
Всі учасники конкурсу отримали подарунки від ректорату Національного університету водного господарства та природокористування.

Організаторами заходу стали Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді разом з навчально-науковим інститутом автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки Національного університету водного господарства та природокористування.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети