Шоу-звіт шоу-мера

звіт мера (4)17 грудня здолбунівчани мали змогу почути міського голову Здолбунова Ігоря Ольшевського. Він звітував про роботу свою та виконавчого комітету міської ради у 2014 році.

Звіт вийшов традиційним. Бюджетні декорації, комунальні пюпітри, гранд мазер – суфлери і фанати. Достойна презентація про успіхи за рік і в динаміці за минулі роки. Півтори години майстер-класу для працівників комунальних і бюджетних установ та декількох жителів навколишніх будинків. 5-6 запитань, пропозицій, 2-3 критичних не фахових зауваження і задоволена посмішка мера у відповідь. Всім все наобіцяно, кому балкон відремонтувати у 2019 році, кому дорогу відсипати у 2020 му. Хто бачив затверджені ці плани на ці роки?)) Головне пообіцяти – це взагалі «фішка»  діючого мера. Не обійшлось і без улюбленої «публічної порки» керівників комунальних підприємств. Найбільше дісталось Сергію Потапчуку, який ще досі очолює скандально відоме КП «Здолбунівське». Йому мер запропонував самому взяти лопату і кидати пісок на міст і дорогу, якщо жителі скаржаться, що там слизько. Пенсіонерка, яка задавала це питання, мабуть була вражена такою рішучою відповіддю справжнього керівника міста. Решта запитань були про конкретні будинки і конкретні індивідуальні проблеми із своїми довгими історіями не вирішення.звіт мера (2)

Жодних стратегічних питань про розвиток міста, жодних пекучих запитань про мільйонні втрати бюджетних коштів, про розвал комунальної інфраструктури, про ремонт доріг без гарантійних зобов’язань, про прісноводні забігайлівки. Все це було віднесено у категорію «Проблем завжди багато, проблеми завжди будуть», а поки що слова подяки за роботу на фоні бюджетних декорацій…звіт мера (5)

Ви маєте змогу оцінити роботу міського голови та міської ради у нашому опитуванні на сайті.

Звіт міського голови за 2013 рік http://zdolbunivcity.net/mer-zdolbunova-zvituvav-pered-hromadoyu/

Звіт міського голови за 2012 рік http://zdolbunivcity.net/zvit-avtorytarnoho-mera-mista-slovo-ne-nadano-nikomu/ 

Жоден із депутатів в обговоренні участі не взяв (запитання задав Ігор Пшеничний), жоден із керівників комунальних підприємств слова не брав і навіть коли до них були запитання, то за звичкою і на них відповідав самий розумний – міський голова.звіт мера (3)

А як же працювали самі депутати протягом своєї каденції, у якій 2015 рік останній?

На екваторі їх діяльності ми запитали у них чим корисним для своїх виборців вони запам’ятались. Депутати сором’язливо промовчали у відповідь, проте не забували у цей час ділити земельні ділянки і гаражі в т.ч для себе і своїх родичів. http://zdolbunivcity.net/scho-zrobyly-korysnoho-dlya-zdolbunova-deputaty-miskoji-rady-na-ekvatori-svojeji-diyalnosti/  І коли ЗС про це писав то у них знаходився час і подзвонити і написати гнівного листа на дві сторіночки. Словом, звичайні українські депутати, байдуже що не ВРУ.звіт мера (1)

Наприкінці їх каденції нам все таки вдалось отримати секретні матеріали під назвою «Звіт депутата». Напевне подіяло рішення депутатів самих себе пришвидшити працювати http://zdolbunivcity.net/zdolbunivski-deputaty-pryjnyaly-rishennya-samyh-sebe-aktyvizuvaty/ Друкуємо їх всі у вигляді як є. Без наших коментарів. Єдине, що можете самі зайнятися трохи географією трохи математикою. Даємо орієнтири. Депутатів 36 осіб, хоча б за 2012,2013,2014 роки мало б бути 36*3 = 108 звітів які будь де публічно оголошувались, друкувались (за доброї волі депутата, бо на відміну від мера для якого звіт перед громадою є обов’язковим, для депутатів такого обов’язку немає, проте є громадянська позиція і депутатська совість :)). Наявними за всі роки депутатства цієї каденції є 25 звітів.звіт мера (2)Щодо географії. Як будете переглядати звіти в уяві зіставляйте задеклароване депутатами як зроблене за їх участі з назвами вулиць на яких вони працюють або живуть.звіти депутатів (25) звіти депутатів (24) звіти депутатів (23) звіти депутатів (22)

звіти депутатів (21) звіти депутатів (20) звіти депутатів (19) звіти депутатів (18) звіти депутатів (17)

звіти депутатів (16) звіти депутатів (15) звіти депутатів (14) звіти депутатів (13) звіти депутатів (12)

звіти депутатів (11) звіти депутатів (10) звіти депутатів (9) звіти депутатів (8) звіти депутатів (7)

звіти депутатів (1)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети