Шоу «Хто кращий?». Хлопці проти дівчат у Здолбунівському залізничному училищі

yP7wE3Mgz3A«Show Must Go On» як співається у пісні легендарного гурту «Queen», що в перекладі означає «Шоу має продовжуватися». Цього принципу і дотримуються у ДНЗ «Здолбунівському вищому професійному училищі залізничного транспорту».

Багато років поспіль, викладач математики та інформатики Олена Віталіївна Трало, влаштовує для студентів залізничного училища різноманітні цікаві конкурси та заходи подібного характеру. Цьогоріч разом із керівником фізичного виховання Володимиром Трохимовичем Кравчуком, жінка влаштувала шоу за скожістю подібне до популярного та усіма відомого «Хто зверху?», але так як це навчальний заклад, то звичайно вони не могли дати йому таку назву, тому назвали його – «Хто кращий?». Де учасники, а саме: хлопці проти дівчат змагалися у 8 конкурсах, а в кінці на них чекав супер-фінал.SyxDNdmyYOIВикладач математики та інформатики, Олена Віталіївна Трало: – «Відповідно, ми взяли такі конкурси які будуть цікаві і глядачам і учасникам. Та безпосередньо ті, які ми можемо використати у нашому навчальному закладі. Але сама суть полягала в тому, що ми не готували команди і не тренувалися, а все дійство відбулося реально, так як воно є і як повинно бути».

Здобула перемогу прекрасна половина людства – дівчата. За їх словами налаштовані вони були войовничо та виключно на перемогу.1lOdnid0KDwСтудентка ДНЗ «Здолбунівського вищого професійного училища залізничного транспорту», Тетяна Матвійчук:« Я уже неодноразово брала  участь у даних заходах, проте сьогодні вперше побувала у ролі переможця.  Звісно усе дуже сподобалося. Зазвичай такі заходи у нас проводяться більше приуроченні до якихось свят, але надіюся, що будуть  їх проводити частіше».mvxp5TGQThoПідтримує своїх вихованок і уже вище згадуваний керівник фізичного виховання, Володимир Трохимович Кравчук.  Чоловік хоча і зізнається, що десь у глибині душі все-таки вболівав за хлопців, проте із захопленням розповідає про свою команду дівчат – спортсменок.

Керівник фізичного виховання, Володимир Трохимович Кравчук:«Мої дівчата завжди боряться лише за перемогу, для нас є лише одне місце це – перше, усі інші для нас невдача. Сьогодні дівчата довели, що вони є не лише гарні спортсменки, а і хороші фантазерки, у яких добре розвинена інтуїція».

А от хлопці у свою чергу хоч і не перемогли, проте і не засмучуються. На їх думку головне не перемога, а участь. З усмішкою на обличчі вони жартома розповіли, чого ж їм       все – таки не вистачило для перемоги. KlWoyy8o65sСтудент ДНЗ «Здолбунівського вищого професійного училища залізничного транспорту», Юліан Яременко: – “Тому, що у нашій команді був лише один хлопець з гуртожитку – Андрій Гамзюк, який вміє чистити картоплю. Я вважаю, що ми хлопці інколи повинні поступатися дівчатам, але перемогти звичайно хотілося”.

3YxrYm1OHLg

-zQn6AnC3EEЗагалом усі залишилися задоволені, адже подібні заходи не лише є розважальні, але й повчальні. В училищі запевняють, що завдяки таким шоу діти по-новому відкриваються, стають більш впевними у собі. Це дозволяє їм почувати себе комфортніше та зблизитися одне з одним.

Оксана КлімашевськаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети