Що готова зробити Здолбунівщина для своїх мобілізованих земляків

На пошту Здолбунів CITY надійшов лист від бійців 2-го батальйону територіальної оборони, що мобілізовані із Здолбунівщини. Ми зідзвонились із контактною особою Віталієм, який розповів, що здолбунівчани готуються  до різного розвитку ситуації в т.ч і до ротації на місце бойових дій. А от із забезпеченням не склалося. На їжу не скаржаться, проте із засобами власного захисту та ведення бою великі проблеми. Радянські каски, що налазять на очі, жодного бронежилета, на гудзиках портупеї серпи і молоти…(цікаво а що ж ми фінансували 23 роки Незалежності???), тому вони звертаються до усіх жителів району допомогти їм саме із засобами власного захисту у бою. Кажуть, що дану інформацію довели і міській та районній раді.

Здолбунівська міська рада визначилась і надіслала сьогодні своє оголошення, тим більше, що в складі добровольців і депутат міської ради Ігор Дедера:

Здолбунівська міська рада  організовує   придбання бронежилетів для 28 військовослужбовців  Рівненського  Батальйону Територіальної Оборони, які були призвані по мобілізації  Здолбунівським РВК. Бронежилети будуть вручені безпосередньо в руки кожному військовослужбовцю. Вартість  одного якісного бронежилета 4 ст. захисту- 2100 грн. Терміни дуже обмежені.

За довідками звертатись: Капітула Валентина Василівна,

тел.0963874638, 0937313284)

Під час засідання в Здолбунівської РДА 11.06 Микола Орлов, керівник НГО ЗЕОН озвучив прохання від мобілізованих земляків, на що отримав наступну реакцію від учасників засідання:

Голова Здолбунівської райради Василь Тимощук повідомив, що вже зв’язався із військовим комісаром і чекаю від нього список речей першої необхідності, а тим часом повідомив, що з району мобілізовано загалом 102 військовослужбовця, 29 з яких проходять службу у батальйоні територіальної оборони, а решта в інших частинах на території України.

Озвучувалась інформація і організацією Червоний Хрест і Сотнею самооборони про те що плануються і організовуються заходи із збору таких речей для наших солдатів і офіцерів. Проте автор зробив висновок, що робиться це у різних спосіб і немає одного координатора, тому було запропоновано оголосити районній раді чи РДА саме одного координатора якому всі хто вже почав збирати речі і кошти змогли їх передати для ПЕРСОНАЛЬНОЇ подальшої передачі саме призваним із нашого району. До того ж автором було запропоновано під час відзначення Дня Конституції і Дня молоді організувати збір ресурсів для мобілізованих земляків і самі заходи 28 червня провести з патріотичними закликами та акціями.

Батьки і родичі деяких бійців, які вже давно в зоні дії АТО самостійно збирають і відправляють бронежилети своїм дітям. як це зробив, наприклад Андрій Єфімов, син якого служить вже 2,5 місяці в Луганську і нині охороняє аеропорт, який постійно штурмують бойовики. єфімов паша

Крайній ліворуч-Єфімов Павло

Зустрів автор і представниць Здолбунівської сотні самооборони які збирають кошти на бронежилети. Показували автору і зовсім не радісні листи від мобілізованих, у яких вони звертаються до керівництва ЗСУ з вимогою вказувати їх істинне місце перебування, особливо коли мова йде про участь в АТО. З відповідними гарантіями, соціальним та фінансовим забезпеченням захисників України.

Багато хто згадував людину, яка допомагає робити недорого і доставляти бронежилети бійцям.

Коли мова йде про допомогу ВСІ в один голос говорять, якщо хочете реально чимось допомогти-купуйте і передавайте ОСОБИСТО конкретному бійцю, інакше можна шукати вітру, т.то бронежилета у полі.

Здолбунівчани, армія за 23 роки фінансувала життя та безбідну старість генералів, нині мова йде про наших земляків. Ми маємо їм персонально кожному допомогти. Хто ресурсами, хто добрим словом. Наш внесок-ця публікація.

Микола ОрловВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети