Школярки закликають до уважності

банан маньякНадійшло через форму зворотнього зв’язку ЗС: Сьогодні ввечері зі мною і моєю подругою трапилась неприємна ситуація. По вулиці, у районі Будинку дітей та молоді, до нас з відверто-непристойними пропозиціями чіплявся чоловік (на вигляд 30-40 років, низького зросту, міцної статури). На щастя, враховуючи не надто пізній час та наявність перехожих, все завершилося добре, нам вдалося втекти. Разом з тим, враховуючи наш вік (школярки старших класів), місце з темними бічними вуличками та характер домагань, все могло завершитися набагато гірше. Можливо, це була просто хвора людина, але зважайте та будьте обачними!!!

Від ЗС: Нагадаємо вчора у Рівному була знайдена з перерізаним горлом (нині знаходиться у реанімації) і з підозрою на згвалтування молода пані 1999 року народження, тому, дійсно, будьте уважні!

Перед тим, як бігти на побачення з симпатичним хлопцем, переконайся, що новий знайомий – не сексуально-заклопотаний тип.

1. Заклопотаний будь-яку розмову переведе на сексуальний лад. Варто йому тільки почути слово на тему сексу, як його очі тут же загоряються. У розмові часто вживає слова “липкий”, “смоктати”, “лизати”, зменшувально-пестливі суфікси: “Ось чудова кафешка, чудненькая містечко! Вип’ємо по чарці?”

2. Заклопотаний завжди, як би ненароком, близько підходить до дівчат, торкається, нахиляється до обличчя. Коли ви поруч з таким чоловіком, є відчуття, немов поруч з вами щось гидке. Він говорить не зовсім зрозуміло, слова вимовляє ледве виразно, майже пошепки, щоб співрозмовник уважніше прислухався і поступово впадав у транс. Під час промови прицмокує, жує, гундосить.

3. Маніяки з підвищеною сексуальністю сильно нав’язливі. Вони переслідують мету: якомога швидше отримати сексуальне задоволення. Навіть якщо він знає дівчину п’ять хвилин, він може відверто-швидко запропонувати їй секс в кущах. Гіперсексуальність або патологічне посилення статевого потягу зустрічається в будь-якому віці.

4. Стурбовані  бажають досягти оргазму за будь-яку ціну, задовольнити себе коханого.

5. Практично всі заклопотані – бісексуальні, вони домагаються і чоловіків, і жінок.

З такими людьми не варто йти на контакт, а навпаки якнайшвидше припинити спілкування. Від розмов із такими “маніяками” толку немає.

6. Справжні маніяки ведуть себе вкрай обережно, тому розпізнати їх не так легко. Дівчата радіють, коли на них звертають увагу, це і є їх слабке місце. Маніяки знають це. Такі типи приховують себе: носять вусики, можуть бути у військовій формі, говорять не своїм голосом. Вони не бідні і не багаті. Добре одягаються. За вдачею боягузи і слабаки, але всіляко показують свою сміливість.

7. Маніяки бродять у людних місцях, роблячи вигляд, що їдуть на роботу. Вибравши жертву, підходять до неї за отриманням довідкової інформації: “Як пройти/проїхати/знайти …”. Таким чином маніяк промацує грунт, знімає напругу співрозмовника, привертає до себе. Як тільки людина йде на контакт з “маніяком” – вона стає беззбройною.

Що робити , якщо маніяк вибрав вас:

1. Не відповідайте на його інформаційні запити. Прикиньтеся, що чекаєте когось: “Ой, тихо, тихо, відійдіть, я чекаю свого хлопця! ” Активно шукайте очима свою “молоду людину”. При такій поведінці маніяк відразу втратить до вас інтерес.

2.  Добре мати в мобільному телефоні вже написане SMS (“мене викрали!” чи “потрібна термінова допомога”), яке можна відразу відправити на номер знайомим.

Пам’ятка-джерелоВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети