Школярі долучились до інноваціної системи оплати обідів

Унікальна програма «Картка для харчування» вперше запрацювала в освітньому закладі міста Здолбунова. Тепер школярі Здолбунівської гімназії зможуть швидко та цікаво оплачувати свої шкільні обіди за допомогою пластикових карток ЮНІОРА ПриватБанку, а батьки – контролювати витрати своїх дітей та зручно передавати їм кишенькові гроші.

“Школи, які підключено до програми «Картка для харчування», обладнано терміналами для приймання карток ЮНІОРА – це дозволяє дітям швидко оплачувати обіди та покупки в шкільній їдальні,- розповідає керівник напряму “ЮніорБанк” Північно-Західного Регіонального управління ПриватБанку Галина Шеметило. – Карта Юніора – це безкоштовний електронний гаманець, який дозволяє запровадити в школі повністю підконтрольний батькам безготівковий обіг коштів. Діти самі розраховуються за отримані товари, надаючи продавцю буфету лише чек, який обмінюється на продукти, що значно пришвидшує та спрощує розрахунок, адже продавцю не потрібно шукати здачу”.
Здолбунів_ліцей(1)
“Реалізована співпраця з ПриватБанком у рамках програми «Картка для харчування» відкрила нам можливість інформування батьків про одну з важливих сторін життя дітей у стінах школи, – ділиться враженнями заступник директора гімназії Ірина Кирилюк – Програма дозволяє батькам контролювати витрати дітей. Тепер батьки будуть впевненими у їх правильному харчуванні, що дитина не пішла поруч у магазин і витратила кишенькові гроші на шкідливі продукти, адже при кожному розрахунку отримуватиме безкоштовне смс з сумою, датою та місцем трат. Така зручна і легка у використанні технологія оплати картою за харчування дає змогу учбовому закладу застрахувати себе від таких неприємних інцидентів, як втрата учнем готівки або її крадіжка. Навіть, якщо дитина втратить карту, гроші на ній залишаться неушкодженими”.
“Зараз у навчальному закладі уже понад 100 школярів користуються картою ЮНІОРА та мають можливість оплачувати обіди у шкільній їдальні по платіжному терміналу – розповідає Керівник Здолбунівського відділення Віра Грицак. – Саме на прохання батьків, які хотіли б вберегти гроші не тільки від невиправданих витрат або крадіжок, а й від спокус, ми започаткували цей проект з адміністрацією школи. Отримані школярами карти ЮНІОРА надають батькам можливість контролювати витрати дітей, вберегти кошти від трат та встановити щоденний ліміт витрат. Батькам можна бути впевненими, що всі виділені школяру гроші не “вивітряться” за пару годин. Крім того працівники ПриватБанку проводять постійні навчання правильного користування електронним гаманцем, зокрема безпечного користування картою”

Картка ЮНІОРА – це маленький крок у доросле життя. Діти зможуть оплачувати карткою маленькі покупки в магазинах та навчитися розпоряджатися грошима. При цьому Ви завжди зможете допомогти дитині, переказавши потрібну суму на картку протягом декількох хвилин, якщо забули дати гроші вранці.
У школі для дітей протягом листопада-грудня буде діяти спеціальна акція, «Обід за рахунок банку», коли одна з десяти купівель, оплачених через термінал, буде оплачуватися за рахунок банку. У дітей буде менше спокуси витратити гроші на щось непотрібне. Як показує практика, школярі вчаться бути відповідальними та чесними, знаючи, що батьки бачать усі операції за карткою.

Більш детальна інформація – на сайті ЮніорБанку www.jniorbank.uaВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети