Школа соціальної анімації: анімуємо живих, оживляємо “мертвих”

П’ять днів з 14 по18 жовтня група лідерів з усієї України осягала ази соціальної анімації на школі Центру АХАЛАР «Я і громада».

66

На семінарі досліджували методи «пожвавлення», анімування громади. Обговорювали шляхи переходу громадських активістів та лідерів у аніматорів – у людей , здатних розвивати локальні співтовариства, людей, які створюють нові зв’язки між жителями, сусідами всередині територій, надихають і показують приклади, вводять нові стандарти спілкування та спільного вирішення проблем.

При цьому на тренінгу багато уваги приділили тому, як правильно «запакувати» і донести громаді інформацію про проекти через ЗМІ. Учасники працювали з візуальною складовою, обробляли фотографії, вчилися правильно подавати інформацію в залежності від цільової аудиторії. Аналізували сильні і слабкі сторони своїх ідей, перепони та виклики , які можуть з’явитися на їх шляху.

Допомагали в цьому гості і партнери організації, які приїхали на запрошення АХАЛАР: Ірина Новакова (ПАКТ) , Віта Базан (Велика Ідея) , Микола Орлов ( ЗЕОН ) , Юля Кнюпа (Майстерня громадської актівності) .

Все це дозволило переформатувати початкові ідеї , зробити їх більш життєздатними і відповідними потребам людей . Деякі зі студентів школи повністю переосмислили свої проекти.

Так Катерина Павловська пише:

«Не можу не висловити свою подяку нашим дорогим АХАЛАРівцям за приголомшливий тренінг , прекрасну атмосферу, незабутні відчуття і, звичайно ж, корисні і потрібні знання. Ахалар допоміг мені побачити громаду зовсім іншими очима. Зараз я вся в переосмисленні своєї діяльності, своєї ролі в громаді. Віка  (Солоніцина-прим.автора) говорила , що після ахаларівського тренінгу учасники міняють багато чого у своїх проектах і навіть самі проекти. Тепер я розумію , про що вона говорила. Вже другий день ходжу вся в роздумах … »

Наступним кроком стане втілення намічених ідей у ​​життя.   А експерти організації АХАЛАР допомагатимуть  реалізації задуманого , консультуючи колег , допомагаючи знайти партнерів і нове бачення своєї діяльності.

Цьому так само буде сприяти відображення ходу проекту на платформі «Добродел» , яка покликана допомогти анімації, залученню людей до активність на благо громади .

Наступна зустріч чекає учасників вже через три місяці. На ній кращі з кращих зможуть представити проміжні результати своєї діяльності та отримати фінансування для подальшого розвитку ініціатив.

Проект підтримано Фондом Ч.Ст. Мотта , Фондом NED і програмою « БібліомістВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети