Школа самоорганізації населення запрошує до м.Димитрова

Координаційний комітет самоорганізації населення м. Димитрова (Донецька область) за підтримки Міжнародного фонду „Відродження” запрошує на стажування під назвою «Школа органів самоорганізації населення м. Димитрова».

Дводенна «Школа органів самоорганізації населення м. Димитрова» відбудеться у жовтні 2013 р. для представників неурядових організацій та органів самоорганізації населення (ОСН).

Планується, що стажування включатиме: вивчення досвіду діяльності ОСНів в системі місцевого самоврядування м. Димитрова, представлення унікального 7-річного досвіду ролі ОСНів у відновленні стану будинків державного житлового фонду (альтернатива діяльності ОСББ), у виявленні та запобіганні адміністративних правопорушень, у громадському контролі за роботою пасажирського транспорту міста та інше.

Хто може взяти участь:

– представники неурядових організацій, які опікуються питаннями розвитку місцевих громад, а також громадські активісти;

– лідери органів самоорганізації населення та ініціативних груп з усіх регіонів України.

Відбір учасників стажування відбувається на конкурсній основі. Бажаючих просимо надіслати відповідну заявку до 25 серпня 2013 р. на адреси kksn@mail.ua; ira25rozum@ya.ru або на факс (06239) 6 10 88 обсягом до 1 сторінки. У заявці треба описати:

– стислий опис досвіду громадської діяльності, зокрема у сфері розвитку громади або самоорганізації населення;

– мотивацію щодо участі у стажуванні.

До заявки треба додати:

– лист підтримки від органу місцевого самоврядування або декількох ОСНів міста (не обов’язково);

– Скановану копію Свідоцтва про державну реєстрацію або рішення про легалізацію ОСНу;

– резюме (CV) кандидата на участь у стажуванні (обсягом до 2-ох сторінок) із обов’язковим зазначенням адреси електронної пошти та контактних телефонів.

Інформація про результати відбору буде повідомлена його учасникам до 01 вересня

Організатори забезпечують відшкодування витрат на проїзд учасників з інших міст, проживання, харчування та кава-брейки.

Контакти: Анна Розум, 0958761447, kksn@mail.ua; ira25rozum@ya.ru.

Довідково: Інноваційні практики розвитку самоорганізації населення у місті Димитрові Донецької області увійшли в 2011 році до збірки кращих практик діяльності та розвитку органів самоорганізації населення в Україні «Ми — представники громади» Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети