Школа європейської інтеграції чекає заявок від аплікантів

EURO_SKUL1111Інститут Політичної Освіти спільно з Міжнародним Фондом Відродження та Українською Національною Платформою Форуму Громадянського Суспільства Східного Партнерства

ОГОЛОШУЮТЬ  набір учасників  ІІI-ої Школи європейської інтеграції для лідерів громадянського суспільства України

             Мета проведення Школи:
 • підвищення спроможності лідерів громадянського суспільства України використовувати можливості європейської інтеграції для просування реформ, впровадження європейських стандартів та практик.

 До участі у Школі запрошуються:

 •  лідери різних сегментів громадянського суспільства України (представники правозахисних, екологічних, молодіжних організацій, організацій споживачів, профспілок, професійних об’єднань, бізнес-асоціацій тощо).

 Учасники Школи отримають теоретичні знання та практичні навики щодо освоєння механізмів, навичок професійної та інституційної спроможності ГО, максимально використовуючи успішний європейський досвід в українських реаліях.

 Основні теми які заплановано охопити Школою:
 •  Східне партнерство в політиці ЄС та його інструменти для громадських організацій;
 • Стандарти та практики громадської участі в ЄС (лобіювання, громадський контроль, прозорість політики);
 •   Розгляд кращих практик громадських кампаній;
 •  Проектна діяльність: ініціювання, підготовка  та здійснення проектів. Як користуватися європейськими фондами та іншими міжнародними ресурсами;
 • Як писати Policy paper? Стандарти, вимоги, ефективність впливу;
 • Як організувати ефективну адвокаційну кампанію?

В якості експертів участь в Школі візьмуть кращі вітчизняні та закордонні фахівці в даній царині (з урядового та неурядового сектору).

ІІІ Школа європейської інтеграції складатиметься з двох сесій. Передбачено, що в період між сесіями учасниками буде виконуватися домашнє завдання, яке полягатиме у написанні Policy paper або проведенні адвокаційної кампанії на місцевому рівні.

Виконання домашнього завдання є умовою участі в другій сесії Школи.

Орієнтовний час проведення:

Перша сесія – з 31 жовтня по 3 листопада 2013 року.

Друга сесія –  грудень 2013 року.

Для участі у Школі необхідно надати:

 •   заповнену анкету ;
 • резюме (автобіографічні відомості);
 • есе-твір на тему «Моє бачення потреб впровадження в Україні європейських стандартів у сфері, де я працюю» (близько 600 слів);
 •  рекомендацію від громадського лідера (ним може бути керівник неурядової організації, науковець, підприємець, священик, місцевий політик тощо). Кандидати можуть також рекомендувати себе самі, відповідно обґрунтовуючи заяву своїми здобутками в громадсько-політичному житті.*

  *ІПО буде повідомляти рекомендуючих осіб про фактаж знань та інструментів  з питань європейської інтеграції, якими оволоділи учасники протягом навчання в Школі, виконання ними домашніх завдань.

 Остання дата надсилання документів: 20 жовтня 2013 року.

*Увага! До участі в конкурсі допускаються тільки ті кандидати, які нададуть Інституту Політичної Освіти до вказаного терміну повний пакет документів.

Документи слід надсилати електронною поштою: office@ipo.org.ua з позначкою School2013.

 На конкурсній основі Інститутом Політичної Освіти  спільно з партнерськими організаціями буде сформована група учасників в кількості 30 чоловік.

Учасники навчань забезпечуються навчальними матеріалами, харчуванням, проживанням, відшкодуванням транспортних витрат згідно з умовами організаторів.

Контакти: office@ipo.org.ua, тел: (044) 278-55-16

Координатори:  (096) 131-63-68 (Ірина Чайка),  (067) 276-49-80 (Сергій Богданенко).Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети