Шкільні команди запрошують до Польщі

запрошення вчителямРегіональна Літня Академія «Демократія в школі»  –  навчальна програма, націлена на створення демократичної та інклюзивної культури в школах країн Східного Партнерства (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова, Україна), а також в  Польщі та Росії.

Академія  надає чудову можливість для директорів шкіл, вчителів, представників місцевих громад, інститутів підвищення кваліфікації вчителів та членів батьківських комітетів за допомогою освіти для демократичного громадянства (ОДГ) та освіти з прав людини (ОПЛ) ознайомитися з практичними інструментами та стратегіями  для створення більш інклюзивного, сприятливого  шкільного середовища для всіх учнів.

Літня Академія «Демократія в школі» організовується Радою Європи, Міністерством національної освіти Польщі, Центром розвитку освіти Польщі, Європейським центром ім. Вергеланда за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії.

Більше інформації про набір учасників англійською та російською.

Аплікаційна форма англійською та російською.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети