Шкільні автобуси отримали друге дихання

шкільний автобус«Сів у машину і поскакав» – яскрава характеристика не тільки Здолбунівських доріг, але і більшості українських. Це до болі знайомо усім водіям, адже скажені суми йдуть на те, щоб тримати авто на ходу. Та страждають не тільки приватні авто.
Здолбунівський район забезпечений шкільними автобусами, які возять дітей з віддалених сіл на навчання у їхні школи. І, звичайно ж, ці автобуси не витримують наших крутих сільських доріг. В серпні була створена комісія, яка перед початком навчання перевіряла готовність шкіл до навчального процесу. Заступник голови РДА Микола Орлов та голова відділу освіти Лілія Карпенко відвідали школи Здолбунівського району, і у кожній школі, яка має шкільний автобус, була проблема з їхнім ремонтом, а точніше з відсутністю коштів на цей ремонт, запчастини та паливно-мастильні матеріали. Був складений перелік потреб і вони не примусили довго чекати на своє вирішення.
21 жовтня цього року відбулась сесія Здолбунівської районної ради під головуванням голови райради Василя Тимощука. Вже традиційно депутати внесли зміни до районного бюджету на 2015 рік. І однією такою важливою зміною було виділення коштів на ремонт автобусів. Так, на запасні частини до шкільних автобусів було виділено 80тис.400 грн. З них Спасівська ЗОШ отримала 5тис.400грн., Ступнівська НВК – 9тис.грн, Гільчанська ЗОШ – 19тис.500грн, грн., Мізоцький НВК – 11тис.705грн, Дерманський НВК – 7тис.50грн, Глинська ЗОШ – 10тис.40грн. Будеразька ЗОШ отримала 17тис.705грн. на запчастини та 8тис.600грн. на паливно-мастильні матеріали.

Тому є шанс що ці шкільні автобуси ще поїздять, але потрібно думати і про регулярне забезпечення пальним, ремонт доріг та розчистку снігових заметів які утруднюють доїзд школярів узимку. Попереду ще багато роботи.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети