. Шкільна 33а: влада тихо виконує рекомендації ЗЕОНа | Здолбунів City

Шкільна 33а: влада тихо виконує рекомендації ЗЕОНа

Неоднаразово Здолбунів сіті піднімало у минулому році питання скарги жителів будинків і зокрема Шкільної 33а на незадовільний стан сміттєвого майданчика у них в дворі, порушення норм при розміщенні сміттєвих баків, антисанітарії. Детальніше дивіться тут Наводили приклади інших країн, навіть намалювали власними силами як зробити невелику реконструкцію з тим, щоб покращити естетичний вигляд, зменшити розпилювання бруду і розлітання сміття. Як завжди публічно міська влада ще жодного разу не визнала що таки є проблема, є порушення, а тихо їх почала виправляти. Звісно потім видала це за свою заслугу. Ми почули про це 18 грудня на відкритій сесії міської ради. Як ніби й не було звернень мешканців, публікацій газети, пропозицій ЗЕОНа. Що ж, влада у нас не любить визнавати що вона буває не права, хоча є і гірші варіанти-просто ігнорувати проблему до кінця. Але в будь-якому випадку ЗЕОН досяг своєї мети і мешканці Шкільної 33а та навколишніх багатоповерхівок мають не бездоганний, але вже кращий сміттєвий майданчик.

Микола Орлов, фото Микола Мокрик, перша частина дослідження Катерина Мазур (звичайна але небайдужа одинадцятикласниця, якій не все всерівно у цьому житті, учасниця наших програм підготовки суспільних репортерів)

відео

фоторепортаж

Як було (див фото внизу)

Як було навколо

Як пропонували ми

Як зробила влада

Це вже краща естетично конструкція, баки переставлені на інший бік, проте самі контейнери старі і деякі диряві та нефарбовані, а собачки і вітер – повноправні господарі ситуації і надалі. від очей вже багато що сховане, але  до ідеалу далеко. Люди носять багато сміття, часто ставлять поруч, тому частина відповідальності з самих мешканців теж ніхто не знімає.

Варіантів вдосконалення ще дуже багато, найпростіший ми пропонували, можна робити не тільки дешево,а  і гарно

Поки ж зупинились на ось такому варіанті, і він все рівно кращий, ніж був До наших публікацій. Це прогрес. І великий результат небайдужості мешканців, що підняли цю проблему і громадської організації, яка сприяла її вирішенню

П.С Як би можна було діяти на місці міського голови, щоб швидше вирішити цю проблему? Зібрати тих, кого ця проблема занепокоїла найдужче. Перед цим були би підготовлені і прораховані ескізи трьох варіантів вирішення проблеми. Наприклад: 1.Легкосплавний критий навіс, огороджений з усіх сторін. Дорожчий але естетично привабливіший, особливо в такому місці варіант. 2. Реконструкція існуючого майданчика, звуження, вищі стіни і по периметру огорожі-уловлювачі паперу і поліетилену що підіймається у повітря. Недорого, звично для ока. 3. Перенесення сміттєвого майданчика в інше місце. Кожен з варіантів має свою ціну і свої переваги та недоліки. Обговорили разом усі. Обрали один. Вдарили по руках і діяти. Точно до вказаної на зустрічі дати-зробити. Опублікувати результати співпраці влади, НГО і громади на користь останньої для кого і повинна працювати влада.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Светлана Михайловна

  В этой ситуации молодцы все. Ребята из газеты и общественной организации -потому что подняли этот вопрос и довели до конца, жители-потому что остались не равнодушны к тому что есть во дворе, ну и горсовет, что что-то изменил к лучшему в этой ситуации.

 • umnitsa

  пан Орлов просто заздрить популярності міського голови Ольшевського у здолбунівчан. От і намагається, де тільки можна, вшпилити його. Але з огляду на те, що п. Орлова колись жителі міста не обрали головою, віддавши в переважній своїй більшості голоси за діючого мера, а ще більше на те, що не за горами місцеві вибори, тоді все стає зрозуміло.

  • Здолбунівсіті

   це така у нас українська звичка є. Чуємо новину “Мер вкрав сто тисяч грошей”, партійний чи громадський активіст проводить прес-конференцію і говорить “Мер вкрав сто тисяч”, а на завтра слухачі чи читачі йдуть на роботу і обговорюють “От той то і той заздрить меру, що вкрав сто тисяч”. А мер молодець, був би я на його місці теж би пожив по-людськи. Така у нас перекручена дійсність. Ми нікому не віримо і не довіряємо, переводимо все на рейки образ, заздрості і покладаємось на долю випадку, а не на власні сили.

 • Лариса

  Еще никогда в этом городе не была ситуация настолько близка к прогрессу. Когда еще кому то не безразлично что в нем делается. Спасибо всем кто умеет думать не только о себе. А представьте таких общественников будет 100, газет 5. Это же только подуцируй идеи и выбирай из них самые лучшие для воплощение. Власть должна быть рада что в городе есть у кого спросить совета что кто то есть мостиком между ними и громадой.

 • Здолбунівчанин з 1960 р

  Треба щось робити для елементарного порядку, але чомусь зациклились тільки на “Шкільній 33а”. Ще кращий смітник – у дворі на Шкільній 9, прямо на “парадному вході”. Мешканцям влітку і дихати важко і мухи докучають. Там ще й ринок недалеко і “приватний сектор” – носять сміття звідусіль і теж додають “компонентів”. Може, є якісь плани?

  • Здолбунівсіті

   Ми вітаємо всі ініціативи здолбунівчан, спрямованих на позитивні зміни. Для цього треба одночасно і мало і багато. Перетворити слова “щось треба робити” на дії “робити”, а ми допоможемо. І розкажемо про це і покажемо. Плани краще всього будувати тим, кому цей смітник заважає. логічно що мешканцям будинку Шкільна,9. Зібратись усім будинком, або хоча би тим хто може і хоче щось робити, запросити комунальників, міську раду, ЗМІ і обговорити що саме вас не влаштовує і як це можна змінити. якщо вже звертались, є листи, відповіді, і не відреагували або не допомогли-пишіть нам. Листа з підписами мешканців, прикладайте копії всього що є або приносьте у редакцію і будемо планувати спільні заходи. Виключно спільні. Варіанта “я показав де проблема а ви вирішуйте” в переліку наших послуг не має. ми впевнені що цю проблему як і Шкільної 33 а можна зруштити з місця.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама