Східний десант у Здолбунові

стажування в ЗЕОНі (4)
Чудова група лідерів громадських організацій, ЗМІ зі сходу країни завітали в рамках навчально-стажувального візиту до НГО “Аналітичний центр розвитку міста “ЗЕОН”, газети Здолбунів сіті, волонтерів Здолбунівщини і навіть театралів із БКЦ “Кажан”.

ЗЕОНівці та волонтери поділилися своїм досвідом роботи: організації волонтерських, екологічних акцій, громадському контролі влади, розвитку інтернет порталу та газети, тренінговими програмами здолбунівчан. Побачили колеги як верстається друкований варіант газети, зразки матеріалів по акціям.стажування в ЗЕОНі (2)

Під час зустрічі виникало багато запитань щодо реєстрації ЗМІ, прав журналістів, інформаційних запитах до влади та їх оскарженню, прикладах відстоювання інтересів громадян, організації волонтерського руху. На всі були дані щирі відповіді, проілюстровані конкретними випадками із діяльності ЗЕОНу.

В гарному настрої відбулась прогулянка містом, кавування у Старому місті та відвідання репетиції театральної аматорської групи “Кажан” БКЦ. На тому дружній вечір-зустріч і закінчилась. Не з пустими руками, а з корисними подарунками зі Здолбунова повернуться колеги додому.стажування в ЗЕОНі (10)стажування в ЗЕОНі (9)стажування в ЗЕОНі (7)

Андрій Орлов розповідає про діяльність Волонтерського руху Здолбунівщинистажування в ЗЕОНі (6)стажування в ЗЕОНі (5)

Микола Мокрик верстає 55 номер Здолбунів CITYстажування в ЗЕОНі (1)

Катерина Кондратюк уважно вичитує матеріали для ЗСстажування в ЗЕОНі (4)

Все записано, зафоткано, запамятованостажування в ЗЕОНі (8)Тепер можна і по кавіВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети