Шевченківський марафон – нові обличчя на сцені БКЦ

шевченківський марафон у здолбунові (7)Справді патріотично, мистецьки, чуйно відбувся Шевченківський марафон у Здолбунові. Багато знайомих облич біля мікрофонів побачили жителі міста, які до цього їм були знайомі зовсім не читанням віршів Шевченка. Слова світового класика промовляли голови РДА та районної ради, секретар міської ради, керівники відділів РДА, головний лікар ЦРЛ, громадські активісти, волонтери, боєць АТО, депутати обласної, міської, районної рад, сотник сотні самооборони та навіть начальник районної міліції! Всім респект за сміливість і позицію.шевченківський марафон у здолбунові (2)

Серед читців працівники РБК, завбібліотекою, директор музею, секретар Здолбунівської міськрадишевченківський марафон у здолбунові (3)

Цей вірш читали військовий, голова адміністрації, його заступник, головлікар, адвокатшевченківський марафон у здолбунові (5)

На сцені голова райради, депутат облради, в.о начальника відділу освіти

шевченківський марафон у здолбунові (1)

Читають вірш: депутат міськради, помічник директора БКЦ (чарівна ЗЕОНівка), начальник міліції, працівники культуришевченківський марафон у здолбунові (8)

Завершали марафон керівник ЗЕОНу, волонтер для хлопців в АТО, начальник Пенсійного фонду, просвітяни

Мистецькі номера, як часто останнім часом буває в нашому районі, просто заслухатись можна. Все до ладу і до толку, як то кажуть. Півтори години зі смаком і користю!шевченківський марафон у здолбунові (9)

Зі сцени лунали твори Т.Г.Шевченка ПОДРАЖАНІЄ 11 ПСАЛМУ, уривок з поеми «Неофіти», уривок з поеми «Кавказ», уривок з твору «До Основ’яненка», «Розрита могила», уривок з посланія « І мертвим, і живим і ненародженим». У виконанні народних аматорських хорів Здолбунівського районного будинку культури та Будинку культури цементників прозвучали твори Т. Шевченка «Стоїть явір над водою», «Заповіт», «Реве та стогне Дніпр широкий». Порадували глядачів зразкова капела бандуристів «Джерельце» Здолбунівської музичної школи, вокальне тріо Мізоцької музичної школи, ансамбль пісні і танцю «Кужіль» та народний аматорський вокально-інвструментальний ансамбль «Візерунки» Здолбунівського районного будинку культури.шевченківський марафон у здолбунові (11) шевченківський марафон у здолбунові (10) шевченківський марафон у здолбунові (7) шевченківський марафон у здолбунові (6) шевченківський марафон у здолбунові (4)

ВІДЕОВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети