. Шепетівський капітан сховав вдома дві вантажівки зібраних волонтерами речей | Здолбунів City

Шепетівський капітан сховав вдома дві вантажівки зібраних волонтерами речей

37-річний начальник відділу речового забезпечення військової частини у Шепетівці, капітан Андрій Колесник забив армійським добром горище свого будинку, погріб і величезний ангар. Тут були тепла військова форма, незліченна кількість військових наметів, буржуйки, термоси, маса катушок з кабелем, які застосовують для забезпечення зв`язку, маскувальні сітки, понад п`ятдесят армійських лопат, сотні банок тушонки, тисячі літрів пального. І все це у такій кількості, що вистачило б, певне, на рік забезпечення армійців. Також серед цього добра правоохоронці виявили незареєстровану зброю та патрони до неї. Усе це описали й вилучили.

ВІДЕО канал 33

 Андрій Колесник візиту правоохоронців не витримав. Його з високим тиском забрала швидка. І тепер він лікується у Хмельницькому військовому госпіталі.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
  • Олексій Козачок

    Знали б ви скільки таких “капітанів Колесників” є в інших військових частинах … Чому на базарах, спеціалізованих магазинах, он-лайн магазинах постійно є в наявності армійське майно, котре явно надійшо туди від таких капітанів. Навіщо нам СБУ, військова прокуратура та інші органи правопорядку.

  • От людино-бидлота!?!

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама