Що відомо про приїзд Президента до Здолбунова?

Не знаємо чому з цього візиту Рівненська ОДА робить таємницю, адже просто так в місто і до БКЦ така кількість офіційних осіб і людей у формі просто так не приїжджає. Припускаємо, це тому, що немає остаточної впевненості що візит відбудеться окрім Рівного ще і до Здолбунова.

На цьому тижні активно поширювалася неофіційна інформація про приїзд 10 січня Президента Порошенко до Рівного на богослужіння в Покровському храмі і до Здолбунова на зустріч із громадою.

Офіційної інформації досі немає ні в Здолбунові ні в Рівному ні на сайті Президента.

Хоча підготовча робота ведеться. Традиційні заходи безпеки, запрошення по органам влади, підприємствам, установам делегувати учасників на зустріч, адже потрібно за цією інформацією складати списки, бо і заходи безпеки швидше всього передбачають ідентифікацію. Хоча політичні опоненти ясне діло теж не дрімають і використовуючі відомі канали зливу інформації та пліток успішно їми користуються.

Доріг, які латають гарячою смолою і асфальтом не помічено, хіба що одного разу у Квасилові, але ймовірність того, що Президента будуть везти дорогою, де є залізничний переїзд, ну то хіба що ті, хто навіть фільмів про Президентів не дивився може таке уявити:) ми думаємо, цей варіант виключений.

Традиційні заходи із благоустрою мають таки бути, але станом на сьогодні якихось активностей не спостерігалося, а за один день багато не зробиш, що ще раз підкреслює статус невизначеності самої події у місті.

Офіційної інформації немає, отже слідкуємо і завтра за розвитком подій.

Візит Президента до міста, особливо малого- це знакова подія. За часів незалежності пригадуємо лише візит кандидата в Президенти Віктора Ющенка у 2004 році.

Прогнозуємо, що до Рівного Президент точно завітає, і до Здолбунова теж:), хоча є припущення і про Пересопницю, оскільки вже 11 січня на нього чекають на Волині, а отже поспішати до столиці не буде.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети