Що таке БУР табір і чому він їде до Здолбунова?

Волонтерський табір Будуємо Україну Разом у Здолбунові! З 2 по 10 жовтня у м. Здолбунів відбудеться волонтерський табір від Будуємо Україну Разом (БУР) в рамках програми “Мріємо та діємо”.

БУР табір — це волонтерський будівничий табір в невеликих містах чи селах України, який залучає молодь з усієї країни до волонтерства. Він відбудеться в рамках програми “Мріємо та діємо”.

У Здолбунові з 2 по 10 жовтня відбудеться БУРтабір, де 20 молодих людей з різних куточків України допоможуть з ремонтом двом сім’ям, а також створять мурал на будівлі майбутнього молодіжного центру за адресою вул. Княгині Ольги 24. Волонтерів та охочих долучитись також чекає насичена культурно-освітня програма протягом усього табору: кіноперегляд, презентація можливостей для молоді, екскурсія та інші активності.

БУР у Здолбунові тому що ініціативна група здолбунівської молоді виграла проект для молодіжних активностей в нашій громаді.

Долучитись до БУРтабору можуть також місцеві волонтери заповнивши анкету https://form.typeform.com/to/E57kDMAe Молодь може долучитись до 8 осінніх таборів заповнивши заявку на сайті: bur.lef.org.ua/volonteru Волонтером можливо стати ЛИШЕ досягнувши 16-ти років (до 18-ти – за письмовим дозволом від батьків). Проживання та харчування забезпечують організатори.

Табори будуть проходити згідно профілактичних та карантинних рекомендацій МОЗ.

Будуємо Україну Разом — волонтерський рух української молоді. З 2014 БУР бере відповідальність за зміни в країні. Мандрує між громадами, підсилює місцеву молодь, допомагає створювати молодіжні простори та відновлювати будинки для потребуючих сімей. Тому БУР – про будівництво, але не лише будинків, а чогось набагато більшого. Волонтерські табори БУР організовані за підтримки програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з “Будуємо Україну Разом” (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network. “Мріємо та діємо” – 5-річна програма, спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні, створення сприятливого середовища, в якому молодь матиме можливість реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни. Фото: https://drive.google.com/drive/folders/1gPJqcheRVRuo9_tewP4Vc38A1Z8ybRXB?usp=sharing Контакти місцевого координатора: +380976681475 – Марія Орлова Будуємо Україну Разом у соціальних мережах: Сайт – bur.lef.org.ua/volonteru Facebook – facebook.com/BuildingUkraineTogether Instagram – instagram.com/burburbuuur Telegram – t.me/burburbuuur Tik Tok – vm.tiktok.com/KoDU3m YouTube – youtube.com/c/БудуємоУкраїнуРазом

За деталями звертатися до Миколи Мокрика



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети