Ще три школи Здолбунівщини йдуть на карантин

У зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації з грипу та інших ГРВІ, з п’ятниці, 07 лютого призупинено навчальний процес ще у 3 школах Здолбунівського району, а саме: Здолбунівській загальноосвітній школі І ступеня №7, Мізоцькому навчально – виховному комплексі “загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей” та Орестівській загальноосвітній школі І ступеня.

Відповідні накази видали керівники даних навчальних закладів.

Нагадуємо, що раніше на Здолбунівщині вже було призупинено навчання в 19 загальноосвітніх навчальних закладах.

Саме в цих навчальних закладах відсутньо більше 20 % від загальної кількості учнів з причини захворювання на грип та ГРВІ.

Відділ освіти Здолбунівської райдержадміністрації проводить щоденний моніторинг відвідування учнями загальноосвітніх закладів району та контролює дану ситуацію.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети