“Шану долі віддаємо ми в цей день!»

В центральній районній бібліотеці пройшов літературно-музичний вечір «Шану праці! Шану долі віддаємо ми в цей день!», присвячений Міжнародному дню людей похилого віку.
Його організували і провели працівники Рівненського обласного осередку Міжнародного фонду “Взаєморозуміння і толерантність” (голова Суковата Л.Д.), центральної районної бібліотеки, Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)(директор Ліщинський А.Д.) та учні ЗОШ №6 І-ІІІ ступеня (завуч Середюк Н.В.).
день літніх людей
Даний захід відбувся в рамках проекту “Служба медико-соціальної допомоги на дому, організація зустрічей та дозвілля жертв націонал-соціалізму у Здолбунові із залученням їхніх родичів та волонтерської молоді”, який фінансується Німецьким Фондом “Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє”.
Присутні мали змогу насолодитися змістовним і майстерно виконаним концертом.У виступах дітей(підготували вчителі Присяжнюк Л.А., Змієвська А.Є.), які гарно співали, танцювали, декламували відчувалася шана і подяка людям похилого віку. Під час заходу звучали вірші у виконанні Орленко Г.І., Хабети В. С., Сірак В.І., Пограничного О.Т. і Денисової Г.
день літніх людейВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети