С/г Здолбунівського району має один з найвищих показників виробництва

За офіційними даними, в області функціонує понад 750 сільськогосподарських та близько 500 фермерських підприємств.
Також сотня виробників працює у галузі агропереробки та харчовій промисловості. Окрім того, 11 підприємств займаються заготівлею молока та виробництвом молочної продукції.

Сільське господарство становить основу економіки Рівненщини. Вироби сільгоспвиробників постачають не тільки на ринки України, а й за кордон. Тим часом, 80% сільськогосподарської продукції виробляють підприємства Млинівського, Здолбунівського, Радивилівського та Рівненського районів, — розповів заступник голови Рівненської облдержадміністрації Ігор Тимошенко.
с\г

За повідомленням прес-служби Рівненської ОДА.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети