Сезон політичних спамерів відкрито на Здолбунівщині

Може і не політичних, дуже скоро побачимо, як весь список кандидатів в депутати буде оприлюднено. Але за сьогоднішню ніч півміста Здолбунів було заклеєно на електроопорах макулатурою від такого собі громадянина Ткачука. Ким би він не був, я звертаюся до любителів тюбіків клея і ножиць, не забувати, що в цивілізованих містах існують люди, естетика, правила благоустрою. Одне із яких говорить:

ЗАБОРОНЕНО у м.Здолбунів:

Наклеювати оголошення та інформаційно-агітаційні плакати, рекламу, листівки тощо у невизначених спеціально для цього місцях.

Тому звертаюся до всіх кандидатів дотримуватися правил ведення інформаційних і рекламних кампаній. Звертаюся до міського голови з приводу нагадування всім про дотримання правил благоустрою, особливо у період виборчих перегонів.

Звертаюся до голови РДА, щоб як представник гаранта забезпечив законних перебіг виборів в районі.

Звертаюся до керівника місцевої поліції, щоб вчинили відповідні розяснювальні дії із штабами кандидатів та рішуче зупиняли та реагували на подібні випадки у майбутньому.

Всі, хто зафіксує подібні випадки в місті – ви знаєте що з цим робити і куди надсилати. Люди хочуть безкоштовну рекламу – люди її отримають.

Микола ОрловВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети