. Сесія Здолбунівської райради - звіт голови В.Тимощука затверджено | Здолбунів City

Сесія Здолбунівської райради – звіт голови В.Тимощука затверджено

doki sesii

Такі роздаткові матеріал сьогодні отримав кожен з депутатів

Сесія Здолбунівської райради, яка вже втретє відбувається протягом короткого проміжку часу, відбулась сьогодні. На ній розглянули 32 питання порядку денного і одне додатково внесене депутатом О.Колінько.(фракція ВО “Батьківщина”)

Основне питання Звіт голови райради за рік пройшов у вигляді презентації і без особливо гострих запитань до доповідача.

Решта питань майже не обговорювались і голосувались депутатами, часто одноголосно.

Пожвавлення виникло у Різному. Спочатку депутат райради С.Кондрачук (фракція “Наша Україна”) виніс на розгляд колег запит про примус працівників бібліотеки (згадувалась центральна районна бібліотека) купувати різні квитки на заходи, як наприклад був наведений концерт, який незабаром має відбутись у РБК. Ціна квитка 50 грн.

– Люди хоч за 50 гривень, хоч за одну мають самі визначати куди їх витратити, а не робити це під примусом, зазначив Сергій Кондрачук.

Присутня у залі керівник відділу культури і туризму Здолбунівської РДА О.Мазепа вирішила одразу відповісти депутатам і відповіддю своєю чимало здивувала присутніх. Присутній працівник прокуратури уважно слухав цю відповідь:

– А кому як не працівникам культури відвідувати такі заходи? Я вам більше скажу, от минулого разу був подібний захід і люди теж не хотіли туди йти, але як побрали квитки і сходили то потім дякували. А якби ми не наполягли щоб вони ті квитки взяли то вони б багато втратили – сказала Олена Мазепа.

Фактично визнавши існування тиску і нав’язування комерційних продуктів підлеглим працівникам відділу культури.

Одразу після цього у залі прозвучало ще одне звернення від Сергія Кондрачука, який пропонував колегам….зняти кошти із однієї статті бюджету і перенести на іншу, а саме за ці понад 3 тисячі гривень, передплатити колегам депутатам і іншим бюджетним працівникам газету “Нове життя”, головним редактором якої він є. На що логічно отримав репліки із залу “А це що не корупція, це не спонукання до придбання певного виду продукції за кошти платників податків”. Реакція засновника іншої здолбунівської газети, яка в “добровільному” порядку передплачується в районі не відома, оскільки цього разу п.Мельник С., теж депутат райради на сесії був відсутній, як і всі його колеги по фракції партії Регіонів. Вчасно зрозумівши абсурдність озвученого звернення, автор його відкликав, чим немало потішив публіку. Ось так за 2 хвилини часу Сергій Кондрачук поборовся за справедливість і спробував на неї сам посягнути.

Ще запам’яталась книга, яка була презентована усім депутатам “Стратегія сталого розвитку територіальних громад Здолбунівського району”. Виявляється це ціла наукова монографія, але про це іншим разом.

Гімн і хто куди, хто по справах хто на іншу сесію -Здолбунівської міської ради, яка  розпочалась о 12.00 в РБК.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Сергій Кондрачук

  1. Не зовсім так. Газета “Нове життя” є комунальною власністю, а райрада – її співзасновник. Тобто, образно кажучи, кожен депутат має “частку” у “НЖ”. То чому ж, за логікою, депутату не можна передплатити цю газету? Адже в наступному бюджеті ми виділили на кожного депутата по 200 грн. на висвітлення його роботи в “НЖ”! Яка різниця з якої сторони в газету зайдуть бюджетні кошти? А концерти приватних гуртів, навіть народних і заслужених, до району відношення не мають.
  2. Коли я на початку листопада писав цей запит, то перед тим порадився із начфіном РДА. І він сказав, що це нереально. Це корупція. Я, знаючи це, все-одно подав цей запит. План був такий: Тимощук його читає, тут встає хтось із депутатів і каже: “та ну, що ми за свої гроші “НЖ” не передплатимо”? І ті, хто його ще не передплатив, підуть і передплатять. Тобто незаконний запит мав спрацювати як реклама та бути відхиленим. Але……. я забув, що подавав цей запит. Більше місяця часу пройшло. В той момент його зачитування він був більш ніж недоречним. А коли Тимощук почав його зачитувати, було вже пізно :)
  3. Свої помилки і недопрацювання треба визнавати. Я дійсно лоханувся. Просто за революцією, щоденним відправленням людей на Київ про все не встигаєш памятати.
  4. Пане авторе! На сесії – 32 питання. Звіт голови і багато іншого. А Ви в матеріалі про сесію 80 % інфо по Кондрачуку! Я дякую, звичайно, але зараз “доброжилатєлі” почнуть знову писати, що Ви мене піарите! :)

  • Здолбунівсіті

   Так решту ж питань приймали не зачитуючи:) що про них писати, проекти рішень обговорені і схвалені на комісії, а всі запрошені на сесію нехай здогадуються. Так ми про це писали, що запрошені на сесію-це зіваки, які прогулюють офіційно роботу і на таких сесіях як сьогоднішня бачать лише підняті руки. Тому толку і на робочому місці в цю хвилину немає і в сесійній залі. Але сесія на сесію не приходяться, інколи буває і цікаво, але не сьогодні, ну от ви хіба що потішили і розігріли трохи зал

   • Костя Согін

    Здолбунівсіті, дякую за ідею… можливо, дещо цікавеньке трошки пізніше вийде… або не вийде.

 • Костя Согін

  Громада, може хтось “скинути” в електронному варіанті стратегії розвитку району та міста (бажано за всі можливі роки – для контент аналізу) + звіти голів органів місцевого самоврядування (також за всі роки).

  Завчасно дякую.

  • Здолбунівсіті

   Стратегії ВПЕРШе зявились цього року (з осені 2012) їх розробили всі сільські, селищна, міська і районна ради. Звіти оприлюднюють міський голова та голова райради. В офісі ЗС всі стратегії є. заходьте, заодно і планами поділитесь що з ними збираєтесь робити

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама