Сесія Здолбунівської райради: не одноголосно, але компромісно

sesia_200716 (15)Завершила роботу восьма сесія Здолбунівської райради. Розподілили багато грошей і за словами голови райради Олега Дацюка – це стає проблемою, оскільки запити на виділення коштів несуть і несуть і навіть на саму сесію приносять попри те, що комісії свою роботу вже завершили. Німецькою педантичністю тут і справді не пахне, але ж корені йдуть з усіх сторін із села і зі столиці. Якби той самий бюджетний процес завжди відбувався планово, публічно, прозоро і за участю всіх зацікавлениїх сторін, то залишалось би лише продедурно витримувати коригування бюджету і виконувати заплановане. Але оскільки мало хто памятає, щоб таке було, тому і працює звичка встигнути вскочити в останній вагон. Хоча, аргументи для виділення цих коштів інколи і справді дуже важливі. Ну от, наприклад, співфінансування виготовлення та доставки шкільних підручників. Не внесли би це питання з голосу, не проголосували би – не встигли надрукувати до 1 вересня підручники.sesia_200716 (7)

Але краще все таки все робити вчасно.

Відмітилися своїми пропозиція депутати від Самопомочі-здовбицьке лоббі. Тільки от незрозуміло чого лобі. Якщо хочеться грошей на всі потреби для рідної школи, то так не буває щоб все і одразу. Треба вибирати: ремонт фасаду, даху, внутрішньої електропроводки чи спортзалу, а не все одразу. Хоча хотіти ж не заборониш.

Але з чим можна погодитися, так це з пропозицією по завершенні проектно-кошторисних робіт винести на загальний розгляд проект будівництва великого критого спорткомплексу у Здолбунові, на якій на цій сесії було виділено 4 млн.грн із попередньо 20 необхідних.sesia_200716 (10)

Затвердили депутати склад присяжних в районі, директора Будеразької школи, затвердили програми, переглянули план соцекономрозвитку і почули про виконання бюджету району за 6 місяців.

Чи не найцікавішою частиною була та, що увійшла до пункту Різне. Начальнику місцевого РЕМу задали декілька десятків запитань, на деяку частину з яких були дані відповіді, а на більшу ні. Але вони були детально занотовані із обіцянкою “розібратись”. Із тих, хто може бути не задоволеним результатами сесії, так це виконавча служба, яка хотіла переїхати в 4 кабінети примішення на Грушевського,14, а депутати таку ідею не підтримали.sesia_200716 (20)

Загалом сесія знову вийшла компромісною, попри певний “пінг-понг” у президії щодо процедурних питань і внесених пропозицій на голосування.sesia_200716 (19)

фото Ольга ФерарВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети