Сесія Здолбунівської райради: кадрові призначення під тиском громадської думки

OLYMPUS DIGITAL CAMERAДетальний звіт про хід сесії Здолбунівської райради буде згодом, нині ж повідомляємо ключові кадрові рішення сесії:

На посаду керівника Здолбунівського краєзнавчого музею депутати погодили кандидатуру Олега Тищенка. 29 із 35 присутніх ЗА

На посаду головного лікаря Здолбунівської районної лікарні рекомендовано продовжити контракт із Владиславом Сухляком.  ЗА – 9 з 10 членів профільної комісії, а рішення комісії затвердила сесія одноголосно, хоча якби порахувати всіх голоси ЗА, то було б очевидним, що частина депутатів просто не взяли участі у голосуванні.

sesia rayrady 231013 (70)Звіт головного редактора Сергія Кондрачука підтриманий, а обидві комісії райради не підтримали звільнення керівника “Нового життя”, як на тому наполягала Здолбунівська РДА.

Отож, і нові, і перепризначені кадри залишаються працювати. Попри затверджений звіт і позитивне голосування, Сергій Кондрачук повідомив, що не писав заяву на продовження контракту і чи напише її буде відомо після того, як складе із себе повноваження голови ОВК по 153 округу, де нині виконує доручення держави із забезпечення проведення  виборів.

sesia rayrady 231013 (75)На сесії були присутні голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов, депутат обласної ради Ніна Путіліна, прокурор і начальник міліції району, трудовий колектив райлікарні, жителі сіл Копитківської сільради, сільські голови, два кандидата в народні депутати.  У президії цього разу не було голови РДА Олександра Бухала.

Чекайте вечірнього продовження репортажу.

На фото: Олег Тищенко, Владислав Сухляк, Сергій Кондрачук (фото з архіву)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети