Сесія Здолбунівської райради: кадрові погодження

Сесія Здолбунівської районної ради відбулася 23 жовтня 2013 року. Початок тут Частина 1. Прокурорська. Сьогодні описуємо решту події, головними із яких були кадрові погодження кандидатур головлікаря й редактора.sesia rayrady 231013 (47)

Спочатку депутати визначалися, чию кандидатуру будуть розглядати першою. Претендента на посаду головного лікаря чи редактора. Зійшлись на медикові.

sesia rayrady 231013 (70)

Владислав Сухляк

sesia rayrady 231013 (71)

Олександр Колінько

sesia rayrady 231013 (50)

депутатські авто

Виступ Владислава Сухляка вийшов коротким, вирішили одразу перейти до запитань. Першим запитання задав інший претендент на призначення Сергій Кондрачук. І стосувалося воно платних послуг, які стягують у лікарні. Невільним учасником цього став сам п.Сергій. У відповідь була спроба відповісти, але допоміг претенденту голова РДА В.Шуль, який нагадав, що в лікарні платних послуг немає, а є лише добровільні внески.

Щоб переконатися в тому, що це не так, пропонуємо п.Шулю з 8 до 10 ранку постояти в поліклініці, де здають кров, дізнатися, що там є чіткі й конкретні суми, які називаються пацієнтам як ПЛАТА за здачу крові. І люди йдуть до каси й платять. Візьміть копії касових чеків і задайте собі одне питання, чому ВСІ за здачу, наприклад, крові з вени платять 15 гривень. Не 2 не 5, а 15! І приходити треба зі своїм спиртом і шприцом. Причому зрозуміло, що благодійні внески – це добре. Але у людини має бути право й вибір, і їй про це потрібно розповідати.

Тому перше, що зробимо ми, це проконтролюємо ДОБРОВІЛЬНІСТЬ внесків у лікарні. Звертаємося до всіх, хто звертається до лікарні. Якщо у вас є можливість, РОБІТЬ благодійні внески, але якщо вам НЕ нададуть послугу через те, що ви Не зробили благодійного внеску, – пишіть нам, фотографуйте й записуйте розмови з лікарями, скаржтеся одразу головному лікарю Сухляку Владиславу. Давайте будемо такі речі називати своїми іменами. Добровільно так добровільно.

sesia rayrady 231013 (75)

Сергій Кондрачук

Далі було обговорення кандидатури. Визвався виступити від фракції “Батьківщина” Олександр Колінько, хоч присутній на сесії Олег Дацюк закликав нічого не обговорювати й одразу переходити до голосування, а його колега Петро Ворон запропонував обидві кандидатури голосувати пакетом. Та все ж Колінько до трибуни дійшов, і депутати про не пожалкували.  Детальний екскурс про всіх головлікарів лікарні в деталях та забавні оговори супроводжували виступ п.Олександра. Тож насміялись депутати досхочу. Стиль виступу не став несподіваним для тих, хто знає пана Колінька. Спочатку війна, а потім приїздять миротворці.

Голосування. Підтримка, пропозиції по терміну контракту. Як виявилося, пропозиції депутатські пропозиціями, на що голова РДА заявив, що, як правило, з новими людьми він укладає договір на 1 рік. Цікаво, а якби депутати проголосували на три роки то на скільки би підписав контракт керівник РДА?

Наступним на трибуну покрокував Сергій Кондрачук. Готувався говорити довго й полум’яно, але йому не дали сказати не слова. Одразу до запитань і обговорення. В обговоренні колега по фракції все ж доніс до депутатів деякі моменти, зокрема про останню публікацію в газеті регіоналів, де звинувачують Сергія Кондрачука в тому, що він написав матеріал про службу його друга, який повернувся із батрацтва-армії інвалідом. Причому з’ясувалось, що деякі із тих, ким підписаний цей, на думку депутата, замовний матеріал, не підписували й не давали згоду підписувати цей матеріал. Пригадався анекдот про старого равіна і його дочку-повію, якої у нього немає. Але кого це вже цікавило, якщо всі проголосували за іншого.sesia rayrady 231013 (76)

Голосування й по п.Сергію було результативним. Тож незабаром мають бути підписані контракти із погодженими кандидатурами.

Остання частина репортажу буде присвячена “різному” й заяві підприємців району проти тиску районних енергетиків.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети