Сесія Здолбунівської райради: частина остання, енергетично напружена

Сесія Здолбунівської районної ради відбулася 23 жовтня 2013 року. Початок тут Частина 1. Прокурорська. Частина 2 Кадрова.

Як і обіцяли підприємці, після засідання своєї Ради вони підготували звернення. Оформили це запитом на ім’я депутата районної ради п.Васильчука. У сесійній залі звернення зачитав голова Здолбунівської районної ради В.Тимощук. Суть звернення передає занепокоєння підприємців району тими жорсткими й непартнерськими умовами, у які їх ставить місцева енергопостачаюча компанія. Детальніше про це йшлось на Раді підприємців району.

sesia rayrady 231013 (78)

Знову активно коментував це питання депутат Рівненської обласної ради Олександр Андріюк. Він нагадав про недооформлення документів самими енергетиками й несплату орендної плати за землю під їх спорудами.

sesia rayrady 231013 (6)

sesia rayrady 231013 (7) sesia rayrady 231013 (8)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети